Pasuje do każdej kuchni!

Od dłuższego czasu marzysz o zmywarce, ale masz wrażenie, że nie zmieści się w Twojej kuchni? Boisz się skomplikowanego i długiego remontu? Marka Bosch przybywa z pomocą i prezentuje serie zmywarek, które nie tylko zmieszczą się nawet w najmniejszym mieszkaniu, ale przede wszystkim pozwolą Ci się cieszyć dodatkowym czasem wolnym!

Przełam stereotypy

To mit, że zmywarka pasuje tylko do dużych mieszkań – nic bardziej mylnego! Wystarczy 45 centymetrów, żeby Twoja kuchnia wzbogaciła się o nowy sprzęt. Modele SPV69T50EU oraz SMV69U80EU to sprzęty do zabudowy, natomiast SPS53M65EU i SMS69U88EU to modele wolnostojące, które pozwalają na jeszcze bardziej ekonomiczne wykorzystanie przestrzeni – każdy z nich dostępny jest w wymiarach 45 i 60 centymetrów. W wyjątkowo „trudnej” i nieustawnej kuchni idealnie sprawdzi się SKS51E12EU, czyli zmywarka kompaktowa, którą możemy postawić na przykład na kuchennym blacie. Warto wybrać model, który najlepiej będzie pasował do danego wnętrza i zainstalować idealną do Twoich potrzeb zmywarkę BOSCH.

Spraw sobie przyjemność

Pamiętaj, że dzięki zmywarce zyskujesz również więcej wolnego czasu, który możesz wykorzystać na codzienne przyjemności. Technologia VarioSpeed Plus stosowana w sprzętach Bosch pozwala skrócić czas mycia naczyń nawet o 66%, co oznacza, że będą idealnie czyste i suche trzykrotnie szybciej! Wraz z rekordową szybkością w parze idzie również doskonała jakość zmywania. Dwa ramiona spryskujące DuoPower™ w górnym koszu mają tylko jeden cel: optymalizować cyrkulację wody dla uzyskania najlepszych efektów zmywania. Ich specjalnie wyprofilowane oraz ukierunkowane dysze pozwalają docierać wodzie do każdego zakamarka wnętrza zmywarki, dzięki czemu wszystkie naczynia są umyte perfekcyjnie. Od tej chwili zmywanie już nigdy nie będzie przykrym obowiązkiem. Bo, gdy zmywarka zadba o czystość naczyń, odpoczniesz lub sprawisz sobie dowolną przyjemność.
Wybrane zmywarki Bosch:

SMS69U88EU cena: 4699 PLN
SMV69U80EU cena: 5279 PLN
SPS53M68EU cena: 2429 PLN
SPV69T50EU cena: 3059 PLN
SKS51E12EU cena: 1829 PLN
***
Marka Bosch to przede wszystkim synonim jakości i niezawodności. Stosowane w naszych produktach rozwiązania technologiczne są nieustannie badane i poddawane testom. Ponad 120-letniej tradycji istnienia marki bez przerwy przyświeca filozofia założyciela – Roberta Boscha, który powiedział: „Wolę stracić pieniądze niż zaufanie”. Konsekwentnie realizowana idea przejawia się w najwyższej jakości materiałów, trwałości sprzętów, komfortu użytkowania, jak również wyjątkowej wydajności i funkcjonalności. Wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza pozwalają wspierać codzienne obowiązki domowe technologią i ponadczasowym wzornictwem AGD marki Bosch.

Więcej informacji na www.bosch-home.pl

Bliższe informacje:

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.,
Al.Jerozolimskie 183; 02-222 Warszawa
tel. 022 57 27 674; fax 022 57 26 644 / 022 57 26 674
klaudia.sitek@bshg.com;
www.bosch-home.pl

Bosh