Już w dniach 24-26 stycznia Centrum Handlowe NoVa Park ponownie zaprasza na Targ Pyszności. Specjalnie dla miłośników dobrego smaku oraz rękodzieła do Gorzowa zjadą producenci z różnych zakątków Polski, aby zaprezentować swoje wyroby.

Targ Pyszności to comiesięczna impreza organizowana w gorzowskim centrum handlowym, której celem jest promocja polskich produktów regionalnych, ekologicznych i wykonywanych z naturalnych składników. Zbliżające się wydarzenie będzie idealną okazją do spróbowania wyrobów przygotowanych według receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenia, posmakowania lokalnych kuchni z odległych krańców Polski czy zachwycenia się niezwykłymi artykułami typu „hand made”.

Tym razem na klientów NoVa Park czekają m.in.: pyszne wędliny, staropolskie pieczywo, aromatyczne sery, oscypki czy miody, czyli wyśmienita tradycyjna żywność bez konserwantów i chemii.

Targ Pyszności na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń w NoVa Park. W 2014 roku będzie gościć u nas w każdym miesiącu, ponieważ mieszkańcom Gorzowa przypadła do gustu regionalna kuchnia, pełna różnorodnych smaków i aromatów. Odwiedzając naszą galerię w najbliższy weekend każdy będzie mógł sam przekonać się, jak wiele do zaoferowania mają lokalni producencimówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Styczniowy Targ Pyszności obecny będzie w NoVa Park w godzinach otwarcia centrum.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl