Ciecierzyca na stałe zagościła w diecie wegetarian. Jednak ze względu na jej wszechstronne właściwości zdrowotne, stała się produktem powszechnie spożywanym. W ofercie marki Halina znajdziemy pełnowartościową ciecierzycę, która nada wyjątkowego smaku każdej potrawie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkt dla wszystkich

Ciecierzyca cieszy się popularnością nie tylko za sprawą dużej ilości potraw, które możemy z niej przyrządzić, ale przede wszystkim ze względu na wyjątkowe właściwości odżywcze. Dzięki dużej zawartości błonnika wspomaga odchudzanie, a także powoduje uczucie sytości na długo. Cieciorka jest również bogata w białko. Na 100g ugotowanego produktu przypada go aż 8,86g, z tego powodu często obecna jest nie tylko w diecie wegan, ale np. sportowców. Ciecierzyca marki Halina charakteryzuje się orzechowo-maślanym smakiem, który w pełni uwolnimy, jeśli przed przygotowaniem potrawy odstawimy ją na kilka godzin do lodówki. Z udziałem ciecierzycy marki Haliny możemy stworzyć apetyczne zupy krem, farsze, gulasze, potrawki, a także zdrowe desery. Produkt świetnie komponuje się z przyprawami takimi jak: curry, rozmaryn, gałka muszkatołowa, kurkuma, czy też kolendra.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

Produkt: Ciecierzyca marki Halina

Dostępne opakowania: 500g

Cena detaliczna: ok. 4,90 zł