Marka Cointreau zaprosiła blogerki do paryskiego świat mody, piękna i kobiecych przyjemności. Stylistka Ewelina Rydzyńska poprowadziła spotkanie w butiku JUST PAUL przy ul. Mokotowskiej 61 w Warszawie, które rozpoczęło cykl kobiecych spotkań o smaku pomarańczowego likieru Cointreau.

Marka Cointreau rozpoczęła cykl wyjątkowych spotkań w ramach ekskluzywnego, kobiecego klubu. Podczas premierowego wieczoru zaproszone blogerki modowe oraz kulinarne, przeniosły się w  klimat Francji skąd pochodzi wyjątkowy pomarańczowy likier Cointreau. O paryskim stylu i szyku oraz najsłynniejszych projektantach mody m.in. Coco Chanel, Jean Paul Gaultier, czy Louis Vuitton  opowiedziała prowadząca spotkanie, Ewelina Rydzyńska. Stylistka zaprezentowała najnowsze trendy oraz zdradziła, jak wyrazić strojem własny styl, zmysłowość oraz  kobiecość.

Blogerki mogły się poczuć jak bohaterki popularnego serialu „Seks w wielkim mieście”, gdyż tego wieczoru marka Cointreau zdradziła przed nimi sekrety słynnego drinka Cosmopolitan. Barman odkrył również przed blogerami tajemnicę przepisu na niezwykle orzeźwiający drink – Cointreau Fizz.  By stworzyć ten efektowny koktajl wystarczy jedynie limonka i woda gazowana. Dlatego właśnie Cointreau Fizz jest tak łatwy do odwożenia w domu i zaskoczenia gości wybornym napojem alkoholowym o lekkim smaku pomarańczy.

Rozmową o modzie, smaku i stylu przy koktajlach o słodko-gorzkiej nucie dojrzewających w południowym słońcu pomarańczy  nie było końca. Spotkanie w stylu marki Cointreau pokazało, jak wiele łączy świat mody i kulinariów, a przede wszystkim kobiety, nawet o tak różnych pasjach.