Corny big Fruit apple TYCINKA v05 OUTLINES

Corny Big Fruit to wyjątkowe batony zbożowe, które łączą w sobie lekkość i pełnię smaku Niezwykłe połączenie płatków zbożowych i wysoka zawartość (aż 20%) owoców wyróżnia Corny Big Fruit spośród dostępnych na rynku produktów.

Nowość! Corny Big Fruit – owocowa alternatywa dla słodkich batonów

Corny Big Fruit to wyjątkowe batony zbożowe, które łączą w sobie lekkość i pełnię smaku Niezwykłe połączenie płatków zbożowych i wysoka zawartość (aż 20%) owoców wyróżnia Corny Big Fruit spośród dostępnych na rynku produktów. Nowy Corny występuje w trzech popularnych wersjach smakowych – z dodatkiem owoców leśnych, truskawek czy jabłek. Corny Big Fruit nie zawierają czekolady dlatego stanowią niezwykle lekką przekąskę idealną na upalne dni. Wypróbuj je samodzielnie lub w połączeniu z lodami waniliowymi.

Gramatura: 40 g

Cena: 2,29 zł

 

Soczyste jagody zamknięte w słoiczku – nowy smak dżemów Schwartau Extra

Sezon na jagody trwa tylko kilka tygodni, ale teraz, dzięki nowemu produktowi wprowadzonemu na rynek polski od Schwartau Extra, możemy cieszyć się ich smakiem przez cały rok. Jagody są klasycznym dodatkiem do wielu potraw w naszej kuchni: naleśniki, jagodzianki, pierogi z jagodami – wywołują uśmiech na twarzy każdego łasucha. Wypróbuj prawdziwą rozkosz dla podniebienia od Schwartau Extra – soczyste jagody w formie dżemu, które będą doskonałym dodatkiem do słodkiego śniadania i domowych wypieków.

Gramatura: 340 g

Cena: 8,69 zł

 

Po więcej informacji i na temat pysznych i zdrowych przysmaków zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

 

Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy.Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand’Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Cornyi Schwartau.

 

Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Jana III Sobieskiego 98

62-030 Luboń k. Poznania

tel. (61) 810 60 90

fax (61) 810 50 62

office@indexfood.pl

www.indexfood.pl