1_snow_dragon_czas_na_herbate

Chiny to kraina, w której nic nie jest jednoznaczne, mistyczna, tajemnicza i pełna ukrytych znaków. Bogata kultura, tego azjatyckiego państwa, nieodłącznie kojarzona jest ze smokiem. Chińczycy traktują go bowiem jako wcielenie dobroci oraz łagodności. Marka Czas na Herbatę, zainspirowana cechami tej mitycznej istoty, wprowadziła do swojej oferty herbatę „Snow Dragon”, która w smaku niczym smok jest delikatna, a do tego zbawiennie wpływa na nasz organizm.

Przyczajona biel, ukryty smok

Według chińskich opowieści pojawienie się smoka zwiastowało dobry omen, który niesie ze sobą dostatek oraz spokój. Miejsca, w których się  ukazywał nie były jednak przypadkowe. Smoka można było zobaczyć jedynie tam, gdzie rządził sprawiedliwy i mądry władca. Opisywano go jako istotę wyjątkowo łagodną, której gniew budził się tylko w przypadku krzywdy niewinnego człowieka. Nie bez powodu zatem Chińczycy uważają, że osoba urodzona w roku smoka jest wesoła, altruistyczna, a jednocześnie obdarzona wyjątkowo silnym charakterem. Ma też wiele życiowej energii, której nie boi się przeznaczyć na realizację trudnych i potrzebnych zadań.

Herbaciana kompozycja „Snow Dragon” marki Czas na Herbatę, to harmonijne połączenie aromatycznych mocy i smakowej łagodności. Jej głównym atrybutem jest najwyższa jakość srebrzystego suszu, który poddawany jest kontroli na każdym etapie powstawiania – począwszy od zebrania najdelikatniejszych, wciąż nierozwiniętych szczytowych pąków z odmiany Da Bai, poprzez ręczne skręcanie pokrytych meszkiem listków, a na długotrwałym i łagodnym procesie suszenia skończywszy.

Pieczołowity dobór składników pozwala na uzyskanie naparu o nietuzinkowych walorach smakowych, który dodatkowo posiada również właściwości prozdrowotne. Wzmacnia bowiem organizm oraz przyczynia się do poprawy samopoczucia. Filiżanka herbaty „Snow Dragon” to bogactwo polifenoli, zwalczających wolne rodniki oraz spowalniających procesy starzenia, które ponadto ochronią nasze serce, a także zadbają o piękny wygląd skóry.

By w pełni rozsmakować się smakiem „Snow Dragon”, jedną łyżeczkę suszu należy zalać wodą o temperaturze 70oC, a następnie parzyć  go przez 4 do 6 minut.

Herbata biała „Snow Dragon”, jak i wszystkie produkty marki Czas na Herbatę, dostępne są w ofercie sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net.

 

Kompozycja „Snow Dragon” marki Czas na Herbatę

Cena: 84,90 zł/100 g

 

Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe. W ofercie znajdują się najwyższej jakości herbaty, a także kawy z wszystkich zakątków świata oraz zioła. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (26 sklepów firmowych i 73 sklepy franchisowe) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net.

 

Progressive Agata Szurlej

Sosnowiecka 5

52-008 Wrocław

tel.: 71 340 04 23

e-mail: biuro@herbata.net

www.czasnaherbate.net

https://www.facebook.com/czasnaherbate