Coraz bliżej Święta Bożego Narodzenia. Nareszcie naszedł już czas, aby dokładnie zaplanować świąteczne menu i zgromadzić prezenty dla bliskich. Z pewnością wyjątkowości świątecznym spotkaniom rodzinnym dodadzą wykwintne produkty przygotowywane na zamówienie marki Hańderek. Znakomitym prezentem okaże się również bon podarunkowy, który zrealizujemy w sieci firmowych sklepów renomowanego producenta wędlin.

Święta tuż, tuż. Oprócz gorączkowego porządkowania oraz dekorowania wnętrz warto już teraz zastanowić się nad świątecznymi daniami. Święta, to nie tylko Wigilia, biesiadujemy jeszcze kolejne dwa dni, a nasze stoły powinny być wówczas zastawione mięsami i soczystym pieczonym drobiem. Doskonałym pomysłem na świąteczny obiad są produkty oferowane w sklepach firmowych sieci Hańderek. Te rarytasy sprawią, że nasze świętowanie będzie niezwykłe i nad wyraz smaczne.

Bożonarodzeniowe specjały – pieczona kaczka
Znakomite, niecodzienne dania zawsze podnosiły rangę świąt. Czym wynagrodzić sobie kilkanaście dni postu i czas oczekiwania na wielkie świętowanie? Tylko doskonałej jakości potrawami. Aby Święta Bożego Narodzenia były jeszcze bardziej podniosłe i wyjątkowe warto uczcić je niezapomnianym posiłkiem. Na tę okazję doskonały okaże się faszerowany drób, który zostanie przygotowany specjalnie na nasze zamówienie. Kaczki i gęsi z ekologicznych ferm faszerowane kaszą, podrobami i aromatycznymi przyprawami, to może być kulminacyjny punkt rodzinnych spotkań. Świetnie upieczona kaczka, ze złocistą, chrupiącą skórką – przypominamy pieczona w niewysokiej temperaturze ok. 180 stopni przez okres 2 h – z pewnością uświetni tegoroczne ucztowanie. Do serwowanych kaczek i gęsi polecamy sos żurawinowy i duszone jabłka. Delikatny królik z grupy produktów Exclusive marki Hańderek zaskoczy delikatne podniebienia. Kruche i subtelne mięso królicze podkreśli dobrze dobrane białe wino.

Christmas duck
Christmas duck

Integracja przy suto zastawionym stole
Grudzień, to również czas mniej oficjalnych spotkań firmowych. Zbliżające się święta są doskonałą okazją integrującą zespół pracowników. Rozmowy w okresie okołoświątecznym przy suto zastawionym „stole szwedzkim” mogą poprawić nadwątloną atmosferę w firmie. Smaczne przystawki i mięsa na pewno będą dobrym tłem do prywatnych rozmów i poznawania siebie nawzajem z nieco innej, mniej oficjalnej strony. Zaskoczeniem takiego spotkania może być doskonała Szynka Wędzona Gotowana z Kością o wadze około 8 kg. Najwyższa jakość polskiej wieprzowiny w połączeniu z wielogodzinnym procesem gotowania dają efekt w postaci niezwykle apetycznej szynki.

Szynka_Wedzona_Gotowana_Z_Koscia_Hańderek_m
Nietypowy prezent – bon podarunkowy
Wiemy jak trudno jest umiejętnie dobrać prezent dla konkretnej osoby. Jeśli jeszcze nie udało Ci się skompletować prezentów dla bliskich i nie chciałbyś aby Twój podarunek wrócił z powrotem na półkę w sklepie wybierz oryginalny Bon Podarunkowy. Osoba nią obdarowana będzie mogła zrealizować ją w sieci sklepów firmowym Hańderek. Zakupy soczystych i aromatycznych wędlin oraz wyrobów garmażeryjnych, to prawdziwa przyjemność.

Handerek_bon_podarunkowy_m