Trudno wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia bez zapachu i smaku bakalii.  Rodzynki, migdały i miód to nieodłączne składniki większości świątecznych smakołyków. Teraz odnajdziemy je także w czekoladzie Toblerone Fruit&Nuts, która sprawdzi się idealnie jako dodatek do świątecznego prezentu.

toblerone_fruit_nut_100gToblerone to szwajcarski specjał o ponad 100-letniej tradycji. Jego podstawą jest delikatna czekolada produkowana z alpejskiego mleka. Swój charakterystyczny smak Toblerone zawdzięcza najlepszej jakości ziarnom kakaowca, posiekanym migdałom oraz nugatowi z Montelimar wzbogaconego miodem. Oprócz wersji z rodzynkami Fruit&Nuts dostępne są także trzy inne: Dark – dla miłośników intensywnej nuty kakao, Milk – klasyczna mleczna oraz White – wersja biała o głęboko mlecznym smaku. Dzięki temu do każdego prezentu można dopasować dodatek wpisujący się w gust obdarowywanej osoby. Stugramowa czekolada to aż 12 trójkącików, które łatwo podzielić pomiędzy bliskich, a także wykorzystać jako składnik polew, lodów, ciast i deserów.

Czekolada Toblerone Fruit&Nuts, Dark, Milk, White

Gramatura: 100 g

Cena rekomendowana: 5,59 zł

Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy.Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand’Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Corny, Schwartau i Loacker.

Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Jana III Sobieskiego 98

62-030 Luboń k. Poznania

tel. (61) 810 60 90
fax (61) 810 50 62

office@indexfood.pl

www.indexfood.pl