Coraz więcej Polaków zwraca uwagę, na to, co je. Jakość spożywanych produktów ma wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale i na dobre samopoczucie. Kiedyś konsumenci patrzyli na rankingi najtańszych hipermarketów, teraz ranga zdrowego odżywiania jest dużo wyższa, a coraz większym powodzeniem cieszy się konkurs na „Najlepszy sklep z żywnością ekologiczną”. Tegoroczną edycję wygrały delikatesy Smak Natury.

 

Zdrowe odżywianie już dawno przestało być tematem niszowym, zarezerwowanym dla najbogatszych i tych z pierwszych stron gazet. Dowodem na to są listopadowe targi EcoFamily w Kielcach, gdzie został rozstrzygnięty konkurs na „Najlepszy sklep z żywnością ekologiczną 2014 roku”. Imprezę odwiedziło ponad 6,5 tysiąca gości, głównie rodzin, a na powierzchni blisko 1000 m2 swoją ofertę zaprezentowało 140 firm z Polski i Niemiec.

Smak Natury_grafika 2

W tegorocznym konkursie na najlepszy Eko-Sklep organizowanym przez „Stowarzyszenie Polska Ekologia” i „Targi Kielce SA” zwyciężyły delikatesy Smak Natury. W zeszłym roku uplasowały się na drugim miejscu, w tym udało się im wyprzedzić wszystkich konkurentów. Smak Natury to jeden z najstarszych polskich sklepów z żywnością ekologiczną. W ofercie liczących sobie prawie 212m2 warszawskich delikatesów przy al. KEN 19 znajduje się 6000 produktów – najwięcej w Polsce, a oferta wciąż rośnie. Blisko 80% posiada Eko-certyfikat, a aż 1000 produktów to pozycje świeże: pieczywo, warzywa, owoce, nabiał, mięso i wędliny. Oprócz stacjonarnego punktu Smak Natury prowadzi także sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej www.sklep.smaknatury.pl oraz jest dystrybutorem produktów ekologicznych i tradycyjnych, które dostarcza do ponad 400 sklepów w Warszawie i okolicach.