OSM Piątnica proponuje unikalny deser powstający wyłącznie z naturalnych składników. W kubeczku 150 g znajdziemy kremowy kefir z owocową konfiturą na spodzie w trzech smakach do wyboru − z truskawek i wiśni z jabłkiem lub ze śliwek.

Delikatna, słodka przekąska o zdrowym, naturalnym składzie – czy to możliwe? OSM Piątnica z powodzeniem produkuje w 100% naturalny deser na bazie kremowego kefiru z konfiturą z owoców i zachęca wszystkich, szczególnie dzieci i młodzież, do sięgnięcia po niego. Deser kremowy to produkt z kategorii premium, dla wymagających konsumentów, poszukujących zdrowych produktów, bez dodatków, sztucznych aromatów, zagęstników i konserwantów. Wyróżnia się składem, aksamitną konsystencją i doskonale smakuje.

Wartościowy Deser kremowy Piątnicy to idealna propozycja na drugie śniadanie, podwieczorek lub słodką przekąskę między posiłkami. Jego innowacyjność polega na połączeniu kremowego kefiru z naturalną konfiturą. Deser powstaje z wysokiej jakości mleka, śmietanki pasteryzowanej, cukru i żywych kultur bakterii mlekowych. Konfitura, stanowiąca 13% produktu, wyrabiana jest w tradycyjny sposób − wyłącznie ze świeżych owoców i cukru – i ma odpowiednią konsystencję dzięki naturalnej pektynie zawartej w owocach.

Deser kremowy Piątnicy dostępny jest w trzech wariantach smakowych do wyboru: z konfiturą truskawkowo-jabłkową, wiśniowo-jabłkową lub śliwkową. Po wymieszaniu kefiru z owocami na spodzie kubeczka otrzymamy pyszny, gęsty deser. Oprócz niezaprzeczalnych walorów smakowych, Deser kremowy z konfiturą ma również inne zalety. Zawiera żywe kultury bakterii, znane z właściwości prozdrowotnych, wspomagające trawienie oraz odporność organizmu.

Deser Kremowy z konfiturą Piątnicy to naturalny wybór i doskonały pomysł na zdrowy, smaczny deser o każdej porze dnia. Produkt dostępny jest w supermarketach Stokrotka, Alma, Piotr i Paweł; sklepach PSS Społem, Lewiatan, Żabka oraz hipermarketach Real w cenie ok. 1,50 zł/150 g.

Więcej informacji na temat produktów OSM Piątnica na stronie www.piatnica.com.pl.