Są ratunkiem dla każdej zabieganej pani domu. A ich przygotowanie jest dziecinnie proste. Marynowane mięsa z kurczaka „Szybko i Smacznie” to najnowsza propozycja Drosed na szybki obiad. Bez konserwantów, doskonale przyprawione, a do tego są gotowe już w 30 minut – wystarczy włożyć je do piekarnika lub podgrzać na grillu.

Znasz ten dylemat, co dziś przygotować na obiad? Gama marynowanych mięs od Drosed – „Szybko i Smacznie” – skutecznie rozwiązuje problem. Składają się na nią trzy produkty– ukochane przez Polaków Filety z ud kurczaka, małe i smaczne elementy w postaci Skrzydełek z kurczaka oraz Polędwiczki z kurczaka – najszlachetniejsza część drobiu.

Mięsa są zatopione w aromatycznej marynacie bez dodatku konserwantów. Dzięki temu są soczyste, kruche i szybciej się pieką. Nie trzeba ich też wcześniej przygotowywać ani przyprawiać. Są gotowe do pieczenia. Wystarczy aluminiową tackę, w którą są zapakowane, włożyć do piekarnika lub umieścić na ruszcie grilla. Można je podawać z pieczonymi ziemniakami, sałatami lub ulubionymi sosami. Smacznego!

Marynowane mięso drobiowe „Szybko i Smacznie” jest dostępne w trzech wariantach: Filety z ud kurczaka, Skrzydełka z kurczaka oraz Polędwiczki z kurczaka w opakowaniu 400 g.Szybko i Smacznie_Filety z ud kurczakaSzybko i Smacznie_Polędwiczki z kurczaka

Szybko i Smacznie_Skrzydełka z kurczaka