Dzień Matki to szczególna okazja, kiedy chcemy pokazać naszym mamom jak bardzo je kochamy a uczucia najlepiej wyrażają słodkie upominki. E.Wedel proponuje na tę okazję produkty ze swojej oferty: kultowe Ptasie Mleczko®, praliny Wedlowskie Desery w trzech odsłonach (Classic, Dark i Fusion) oraz Torcik Wedlowski z dedykowanymi, ręcznie wykonanymi wzorami.

W tym szczególnym dniu obdarowujemy mamy tym co najlepsze, chcąc okazać im nasze uczucia, wdzięczność i uznanie oraz sprawić radość. Jako podarunek doskonale sprawdzi się kultowe Ptasie Mleczko® dostępne w wielu smakach: waniliowym, śmietankowym, czekoladowym lub cytrynowym a także śmietankowe w Karmelowej. Teraz istnieje możliwość zaprojektowania spersonalizowanego pudełka pianek Ptasie Mleczko® przez stronę www.ptasiemleczko.pl. Dzięki temu, każda bliska osoba może otrzymać niepowtarzalny prezent, stworzony specjalnie z myślą o niej.

Na tę okazję marka poleca także Wedlowskie Desery. To praliny o smakach popularnych deserów oblane oryginalną wedlowską czekoladą dostępne od niedawna w dwóch nowych wariantach: Fusion i Dark. Fusion to pralinki o smakach Dulche de Leche, Cocoa & Orange oraz Caramel & Nuts w oryginalnej mlecznej czekoladzie E.Wedel. Z kolei odsłona Dark to nietypowe wariacje smakowe otulone  czekoladą deserową – Lemon Tart, Chocolate Mousse & Orange oraz Pavlova Dessert. Możemy też wybrać praliny w wersji Classic o smakach: Panna Cotta, Tiramisu i Crème Brulèe. Czekoladki dostępne są w eleganckich opakowaniach idealnie nadających się na prezent.

Kolejna propozycja dla mam to praliny „Od Serca”, dwuwarstwowe, przepyszne czekoladki
w kształcie serca z chrupiącymi płatkami karmelowymi. Wspaniały w roli prezentu będzie też Torcik Wedlowski, ze specjalnymi na tę okazję ręcznie przygotowanymi wzorami z białej czekolady w kształcie serca.