Herbalife Nutrition, globalna firma odżywcza, przedstawia pierwszy z nowej generacji, udoskonalony koktajl Formuła 1 o smaku bananowym. Zawiera on wysokiej jakości białko (18 g/porcja), błonnik (4 g/porcja) oraz 25 witamin i składników mineralnych.

„Nowa Formuła 1 Herbalife Nutrition o smaku bananowym to kolejny, ważny etap w naszym rozwoju. Nasza oferta jest wynikiem oczekiwań coraz szerszej grupy świadomych klientów, dbających o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, osób, które wiedzą dużo na temat odżywiania. To właśnie dla nich będziemy wprowadzać różne wersje smakowe koktajli Formuła 1 Herbalife Nutrition nowej generacji” – zapowiedział Edi Hienrich, Starszy Wiceprezes Herbalife Nutrition i Dyrektor Zarządzający Regionu EMEA i Indii.

„Zmodyfikowany koktajl Formuła 1 Herbalife Nutrition powstał w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie zdrowymi dietami. Braliśmy pod uwagę potrzeby konsumentów szukających produktów wartościowych pod względem odżywczym, bez nadmiaru kalorii, bezglutenowych i odpowiednich dla wegetarian – a zarazem smacznych” – dodaje Edi Hienrich.

Ulepszona Formuła 1 o smaku bananowym to pożywny posiłek, który można przygotować łatwo i szybko. Jest to innowacyjne udoskonalenie flagowego produktu Herbalife Nutrition, od momentu jego wprowadzenia do sprzedaży ponad 30 lat temu. Będzie dostępny na 35 rynkach europejskich i afrykańskich.