Herbata Tulsi Organic India to prawdziwa kuracja w filiżance. Tulsi, zwana „świętą bazylią” (Ocimum sanctum) jest zielem adaptogennym, które wspiera odporność organizmu na stres, poprawiając samopoczucie, kondycję fizyczną i psychiczną, a przez to wydłużając życie.

To idealny wybór dla osób zabieganych, narażonych na różne czynniki stresogenne. Jako przodujący adaptogen, tulsi zawiera unikalną kombinację antyoksydantów, czynników przeciwzapalnych i antybakteryjnych. Jej dobroczynne działanie cenią też osoby często podróżujące – zwłaszcza samolotem – gdyż unikalna aktywność farmakologiczna tulsi pomaga im zmierzyć się z hałasem, niedotlenieniem czy promieniowaniem w kabinie samolotu, ułatwia zdrowy sen.

 

10301948_10152685881649270_2182355722989737013_n

Aby poprawić jakość swojego życia:

  • włącz picie Tulsi Organic India do swoich codziennych rytuałów
  • noś w swojej torbie kilka torebek herbaty Tulsi
  • wybierz dla siebie odpowiedni napar (http://www.bombaybazaar.pl/organic-tea)

Z jednej torebki można zaparzyć czajniczek pysznego naparu. Podziel się nim z bliskimi lub podaruj im wybór najlepszych herbat Tulsi w pięknym drewnianym pudełku, puszce lub kartoniku.

 

Wooden Box Small   Pomegranate Green PeppermintR

Wybierając Tulsi Organic India – pomagasz!

Sercem firmy Organic India jest zobowiązanie, że będziemy prowadzić działalność z miłością i świadomością. Współpracujemy z tysiącami niewielkich rodzinnych gospodarstw w Indiach, które kultywują dziesiątki tysięcy akrów w sposób w pełni ekologiczny i zrównoważony. Wszystkie produkty Organic India promują zdrowie i dobre samopoczucie, a wytwarzane są ze szczególną starannością. Każdy produkt, który trafia w Twoje ręce jest ogniwem w łańcuchu miłości, szacunku i więzi pomiędzy Matką Naturą, naszymi farmerami, naszą firmą i Tobą. Wybierając Organic India aktywnie wspierasz naszą misję tworzenia zrównoważonego środowiska globalnego, zapewnienia szkoleń i godnego życia indyjskim lokalnym farmerom, oraz dostarczanie zdrowia, szczęścia i dobrego samopoczucia Tobie.

Bombay Bazaar jest wyłącznym oficjalnym dystrybutorem produktów Organic India w Polsce.

www.bombaybazaar.pl