Złote paluszki rybne wygrały w 13. edycji konkursu „Hit Handlu”. Zdaniem detalistów są najlepiej sprzedającym się mrożonym daniem gotowym.

Złote paluszki rybne FRoSTY to od lat niekwestionowany bestseller w kategorii produktów mrożonych, co potwierdził ostatni plebiscyt organizowany przez magazyn „Handel”. W 13. edycji konkursu „Hit Handlu” detaliści dokonali wyboru najlepiej sprzedających się produktów w 72 kategoriach. W kategorii „Mrożone dania gotowe” wygrały Złote paluszki rybne 300g.

Jak wszystkie produkty FRoSTY, Złote paluszki rybne – zgodnie z polityką 100% naturalnego smaku – nie zawierają wzmacniaczy smaku, barwników i aromatów, a także tłuszczów utwardzonych i skrobi modyfikowanej chemicznie. Ryby zamrażane są jeszcze na morzu, w ciągu 12 godzin od złowienia, zachowują więc wartości odżywcze, wyjątkowy smak i soczystość. Na opakowaniach umieszczono Fishtracker – narzędzie, które informuje konsumentów o szczegółach pochodzenia ryby.

Oprócz Złotych paluszków rybnych 300g na rynku dostępne jest również opakowanie rodzinne o gramaturze 450 g – szczególnie popularne wśród rodzin z dziećmi, które uwielbiają chrupiąca panierkę i soczysty filet rybny.

***
Sonda telefoniczna została przeprowadzona przez magazyn „Handel” w kwietniu 2014 r. na próbie 1000 losowo wybranych detalistów z całej Polski. Ankietowani zostali zapytani o najlepiej sprzedające się produkty w 72 kategoriach w okresie ostatnich 12 miesięcy, tj. od 31 marca 2013 do 31 marca 2014 roku.

s6845k Kartonik Zlote paluszki rybne 300g