Dowodem niezwykłej jakości marki jest uznanie konsumentów oraz liczne nagrody. Gdy marka, w zaledwie dwadzieścia lat, zdobywa ich dokładnie 7000, nie tylko potwierdza swoją jakość, ale i wyjątkowy charakter. Właśnie tyle nagród otrzymały wina Jacob’s Creek, których dziesiątki kieliszków wznoszonych jest w geście toastu każdego dnia.

 

Wystarczyło zaledwie 20 lat by Jacob’s Creek stał się jedną z najbardziej utytułowanych marek wina na świecie, której klasę potwierdza ostatni platynowy medal przyznany w konkursie Critics Challenge International Wine Competition w kategorii Dry Riesling 2012.  Wraz z tym wyróżnieniem marka może pochwalić się już w sumie 7000 nagród. Jednak dla twórców wina to nie nagrody są najważniejsze, ale uznanie konsumentów, w tym miłośników wina z Polski. Cieszy więc fakt, że zarówno na świecie, jak i w Polsce marka jest jednym z najchętniej kupowanych win australijskich.

 

– Ciężko uwierzyć, że to już 7000 nagród. I to tylko w ciągu 20 lat! Kolejne wyróżnienia to potwierdzenie niezwykłej jakości naszych win, ale również uhonorowanie wyjątkowych ludzi pracujących przy ich tworzeniu. Dzięki ich pasji oraz poszanowaniu naszego dziedzictwa, niezmiennie od lat, udaje się nam dostarczać konsumentom jedno z najlepszych win na świecie – mówi Michał Jaskulski, Marketing Manager w Pernod Ricard Polska.

JC7000_IMG1

Jacob’s Creek w ostatnich latach zdobywał wiele prestiżowych nagród. W 1994 r. marka otrzymała Maurice O’Shea Award za niezwykły wkład w rozwój australijskiego winiarstwa. W 2008 r. otrzymała tytuł Najbardziej Utytułowanej Winnicy, przyznanej portal www.wawwj.com, a trzy lata później została uznana przez Drinks International Magazine za trzecią najbardziej uwielbianą markę wina na świecie.