Jeśli nie wierzysz, że gotowanie jesienią i zimą może być zdrowe, kolorowe, a do tego smaczne, pozwól się zainspirować! Wszystkie panie z Olsztyna i okolic zapraszamy na październikowe spotkanie Aury Kobiet z Moniką Mrozowską, która zdradzi, jak stać się kobietą ekologiczną i ekonomiczną.

 

Jesienna odsłona Aury Kobiet odbędzie się 18 października br. o godz. 18.00 w kinie Helios. Zapraszamy wszystkie panie na twórcze spotkanie Kobieta ekologiczno-ekonomiczna, czyli jak gotować zdrowo i efektywnie, którego gościem specjalnym będzie Monika Mrozowska, aktorka, propagatorka zdrowej diety i autorka popularnych książek.

 

Zarówno spotkanie w Aura Centrum, jak i moja książka są dla osób, które chcą jeść zdrowo już zawsze. Nie tylko przez tydzień czy miesiąc. Chcą jeść smacznie, nie myśląc ciągle o tym, że czegoś nie wolno, bo „ jest się na diecie”. Nie chcą wydawać fortuny na zakupy, bo albo ich na to nie stać, albo mają mnóstwo innych wydatków – mówi Monika Mrozowska, zapraszając do udziału w Aurze Kobiet.

 

Po prelekcji zapraszamy na seans kobiecego kina – tym razem uczestniczki spotkania Aury Kobiet obejrzą wspólnie obraz Wszyscy moi mężczyźni. Jak zwykle na wszystkie panie czekać będą także drobne upominki od najemców Aura Centrum, m.in. od marek English Home, Golden Rose, Grycan, Smyk i SunLoox. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy jak najszybciej wypełnić i wysłać krótki formularz na profilu Aura Centrum na Facebooku.

 

Aura Kobiet to cykliczny projekt olsztyńskiego centrum handlowego, działający z powodzeniem już trzeci rok. W tym czasie odbyło się kilkadziesiąt ciekawych warsztatów, w których wzięło udział kilkaset zadowolonych uczestniczek. W tym roku postawiliśmy sobie za cel zwiększenie zasięgu akcji i tym samym zaproszenie większego grona pań do Aury Kobiet. W ten sposób powstał pomysł zorganizowania dwóch spotkań w kinie Helios, w których łącznie weźmie udział kilkaset osób. Wiosenne spotkanie odbyło się w marcu i było niezwykle udane. Gościliśmy na nim Elżbietę Lange, psychodietetyka, coacha zdrowia, trenerkę i kilkadziesiąt Klientek, które zgłosiły chęć udziału w spotkaniu. Mamy nadzieję, że jesienna edycja będzie się cieszyć jeszcze większą popularnością – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.

 

Partnerem cyklu jest wydawnictwo Zwierciadło, a patronem medialnym – Meloradio w Olsztynie.