daim_index_food_informacja_prasowa_luty_2016

Smakowanie słodkości samo w sobie stanowi nie lada przyjemność, niemniej doświadczymy jej jeszcze więcej, gdy wybierzemy łakoć, który wzbogacono czymś zaskakująco pysznym. Daim to spowity aksamitną, mleczną czekoladą przysmak, który kryje w sobie chrupiącą niespodziankę. Ten kultowy duet kruchego karmelu i aksamitnej czekolady od pokoleń podbija serca miłośników nietuzinkowych smakołyków.

Daim-y sobie chwilę przyjemności

Produkowany wyłącznie w Szwecji batonik Daim od wielu lat zachwyca smakiem, stanowiącym połączenie słodyczy tkwiącej w czekoladzie i karmelu oraz łagodnej, maślanej nuty. Ponadto jest on unikatową na skalę światową kompozycją kontrastujących ze sobą składników, które wspólnie oferują smak nieporównywalny względem innych dostępnych na rynku łakoci. Batonik Daim w wyjątkowy sposób łączy w sobie atuty kruchego cukierka i czekolady, dzięki czemu przyniesie nam chwilę nie tylko bardzo słodkiej, ale i wyjątkowo chrupiącej przyjemności.

Batonik Daim na zawsze odmienił świat słodyczy i oblicze wyrobów cukierniczych. Dziś możemy nie tylko kupić lody i ciasta o smaku Daim, ale również samodzielnie przyrządzić szereg domowych słodkich pyszności, których recepturę urozmaicą chrupkie kawałeczki karmelu w czekoladzie.

Poszukując nowych wrażeń smakowych warto sięgnąć po batonik Daim, który mimo iż pozostaje taki sam od pokoleń, ciągle zyskuje nowych wielbicieli zarówno wśród młodszych, jak i starszych miłośników oryginalnych łakoci.

 

Po więcej informacji o oryginalnych smakołykach zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

 

Batonik Daim

Waga: 28 g

Cena rekomendowana: 1,89 zł

 

Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy.Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand’Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Cornyi Schwartau.

 

Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Jana III Sobieskiego 98

62-030 Luboń k. Poznania

tel. (61) 810 60 90

fax (61) 810 50 62

office@indexfood.pl

www.indexfood.pl