Sieć Partnerów Karty Lunch Pass powiększyła się o restauracje Salad Story. Na użytkowników Kart Lunch Pass czekają w Salad Story atrakcyjne rabaty do 15%.

 

Dzięki współpracy Sodexo Benefits and Rewards Servicesz Salad Story, posiadacze Kart Lunch Pass będą mogli korzystać z promocji w restuaracjach Salad Story. Czeka na nich 7% rabatu na całe menu lub 15% zniżki na wszystkie sałatki przy zakupie soku marchwiowego. Promocja obowiązuje w wybranych restauracjach Salad Story, których pełną listę można znaleźć na www.DlaCiebie.sodexo.pl lub poprzez aplikację mobilną Sodexo Dla Ciebie.

 

Sieć Salad Story doskonale uzupełnienia stale rozwijaną ofertę Partnerów Karty Lunch Pass obejmującą obecnie ponad 1000 lokali w całej Polsce, dzięki czemu jest największym programem rabatowym w restauracjach. W Salad Story znaleźć można nie tylko komponowane tuż przed podaniem sałatki, wzbogacane przygotowywanymi na bieżąco świeżymi dressingami, ale także bogaty wybór kremowych zup, warzywnych tart, kanapek zawijanych w organiczne tortille, Pasta Salads, czy też lekkich jogurtowych deserów, koktajli, smoothie oraz wyciskanych na miejscu soków owocowych i warzywnych. Wszystkie potrawy w Salad Story przygotowywane są ze świeżych produktów, bez sztucznych barwników, konserwantów czy glutaminianu sodu. To oferta przede wszystkim dla osób dbających o linie i lubiących zdrowe przekąski. Teraz z Kartą Lunch Pass możemy zjeść te lekkie przysmaki korzystając z atrakcyjnych rabatów.

 

Karta Lunch Pass to nowoczesny i efektywny kosztowo sposób motywowania pracowników. Za jej pośrednictwem pracodawca zapewnia swojemu zespołowi smaczne posiłki w tysiącach punktów gastronomicznych akceptujących karty VISA w całej Polsce oraz dostęp do atrakcyjnych promocji sięgających nawet do 50%. Jednocześnie firma zyskuje pewność, że przekazane na Karcie środki zostaną wydane zgodnie z ich przeznaczeniem, czyli na posiłki. Karta idealnie wpisuje się w potrzeby wszystkich pracowników, umożliwiając im swobodny wybór pory śniadania, lunchu czy kolacji i dań z menu.

 

Dzięki aplikacji mobilnej Sodexo Dla Ciebie i stronie www.DlaCiebie.sodexo.pl zatrudnieni mogą łatwo zlokalizować najbliższe ich miejscu pracy czy zamieszkania restauracje, gdzie z Kartą Lunch Pass zapłacą mniej za posiłki. Strona i aplikacja ułatwiają także zarządzanie środkami dostępnymi na Karcie. Unikalną ofertą na rynku jest możliwość samodzielnego doładowania Karty Lunch Pass przez pracownika – dzięki temu może on korzystać z rabatów także po wyczerpaniu środków przekazanych przez pracodawcę.

 

 

 

Sodexo Benefits and Rewards Services Polska

Sodexo Benefits and Rewards Services jest liderem polskiego rynku świadczeń pozapłacowych, na którym działa już od 16 lat, a także ekspertem w zakresie kompleksowych usług motywacyjnych. Doradza w obszarze tworzenia trwałych relacji pracodawcy z pracownikami oraz w zakresie budowania lojalności partnerów biznesowych i klientów. Wieloletnie doświadczenie firmy pokazuje, iż kompleksowe usługi motywacyjne pozytywnie wpływają na wydajność organizacji. Z oferty Sodexo Benefits and Rewards Services w Polsce skorzystało już 43 tysiące klientów i ponad 3,5 miliona użytkowników. Na polskim rynku firma Sodexo otrzymała m.in. tytuł Business Superbrands oraz nagrodę Złota Jakość Roku.

 

 

Grupa Sodexo

Grupa Sodexo, światowy lider w zakresie usług poprawiających Jakość Życia, od chwili założenia firmy przez Pierre’a Bellona w 1966 roku, jest strategicznym partnerem dla firm i instytucji, które kładą nacisk na efektywność, lojalność i dobre samopoczucie pracowników oraz partnerów biznesowych. Z wielką pasją 420 000 pracowników Sodexo w 80 krajach, projektuje, zarządza i dostarcza kompleksowe usługi w zakresie obsługi nieruchomości (Sodexo On-site Services) oraz w zakresie motywacji (Sodexo Benefits and Rewards Services), obsługując każdego dnia 75 milionów konsumentów na całym świecie.