Kasza gryczana od lata gości na polskich stołach z powodzeniem zaspokajając podniebienia konsumentów. Jej wyjątkowy smak, dobroczynne właściwości oraz fakt, że stanowi długotrwałe źródło energii tworzy z niej ciekawą alternatywę dla wysokokalorycznych i ciężkostrawnych produktów. Na bazie kaszy gryczanej marki Halina powstaną dania nie tylko smaczne, ale też pożywne i lekkie.

Pyszne ziarenka

Kasza gryczana uznawana jest za jeden z najwartościowszych gatunków. Takie miano zawdzięcza składowi bogatemu w cenne właściwości odżywcze. Kasza gryczana marki Halina to produkt pełen białka, węglowodanów oraz dużej ilości błonnika, który pomaga w trawieniu i oczyszczaniu. Ponadto kasza gryczana marki Halina nie zakwasza organizmu, a poczucie sytości towarzyszące nam przez długi czas po jej spożyciu sprawia, że świetnie sprawdzi się w diecie osób dbających o wygląd sylwetki. Kasza gryczana marki Halina charakteryzuje się delikatnym smakiem, który znakomicie sprawdzi się np. jako składnik domowych farszy, wypieków czy sałatek. Z kolei w połączeniu z sosami i różnego rodzaju warzywnymi dodatkami podbije serca nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku

 

Produkt: Kasza Gryczana Prażona 4×100 g

Cena detaliczna: ok. 3,39 zł.