Idealny produkt spożywczy odznacza się wyjątkowym smakiem, pozwalającym tworzyć pełne aromatu dania, ale także wysoką zawartością wartości odżywczych. Kasza orkiszowa marki Halina może poszczycić się takim mianem, a szereg jej zalet, m.in. lekkostrawność, duża zawartość błonnika i białka oraz przyjemny, orzechowy posmak sprawiają, że jest ona niezastąpiona w każdej kuchni.

Ziarenka pełne smaku

Kasza orkiszowa uważana jest za skarbiec wartości odżywczych stanowiąc tym samym obowiązkowy składnik menu każdego świadomego konsumenta. Kasza marki Halina pozyskiwana jest z ziaren orkiszu, które stanowi źródło wielu cennych wartości odżywczych, jak np. białka, błonnika czy składników mineralnych. Co więcej, jest sycąca, a przy tym lekkostrawna, a także szybka w przygotowaniu. Kasza orkiszowa marki Halina to produkt, obok którego nie można przejść obojętnie również ze względu na niecodzienny łagodny, orzechowy smak, który doskonale urozmaici nasze menu. Z jej pomocą powstanie wiele ciekawych propozycji kulinarnych, jak np. kaszotta czy pożywne a zarazem lekkie sałatki.

 

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitego ryżu marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku.

 

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

 

Produkt: Kasza Orkiszowa 2×100 g

Cena detaliczna: ok. 3,39 zł.