migdaly_200_g_kresto

Jeszcze przed chwilą nasze domy pachniały bożonarodzeniowymi pierniczkami i zupą grzybową, a tymczasem powoli zastanawiamy się już nad przysmakami, które umilą nam czas Wielkiej Nocy. Z całą pewnością na naszych stołach nie powinno zabraknąć tradycyjnych deserów, bez których ciężko wyobrazić sobie świąteczne pałaszowanie. Dodając do naszych wypieków produkty marki KRESTO i BackMit mile zaskoczymy naszych najbliższych wyjątkowo pysznymi smakami.

Alle pycha!

Tradycyjne, polskie święta Wielkanocne nie mogą odbyć się bez suto zastawionego stołu. Jego nieodłącznym elementem są ciasta, wśród których prym wiodą mazurki, serniki, babki oraz keksy. Dużą popularnością cieszy się także podawana na zimno pascha. Sekretem wszystkim tych przysmaków jest odpowiedni dobór składników, bowiem bez nich nawet najlepszy przepis skazany jest na porażkę. By temu zapobiec warto wypróbować produkty marki KRESTO oraz BackMit. Ich liczna oferta stanowi magazyn różnorodnych dodatków, które w pyszny sposób odmienią smak naszych deserów. Świetną propozycją jest wykorzystanie tartych orzechów włoskich lub migdałów marki BackMit jako masy kruchego mazurka. Jeśli natomiast chcemy uraczyć naszych gości prawdziwym królestwem bakalii to pozycją obowiązkową jest przygotowanie paschy oraz keksu. W tym celu idealnie posłużą nam orzechy włoskie, rodzynki, a także migdały marki KRESTO. Do przygotowania świątecznych słodkości doskonałe będą także suszone owoce, jak choćby ananas w kostce marki KRESTO. Wykorzystując w kuchni przysmaki marki KRESTO oraz BackMit urozmaicimy także inne świąteczne wypieki, na przykład babki i serniki – wszystko zależy jedynie od naszych upodobań.

 

Tworząc wielkanocne pyszności warto nieco poeksperymentować, aby na nowo odkryć smaki, do których od lat jesteśmy przyzwyczajeni. Dzięki produktom marki KRESTO i BackMit nawet najprostsze przepisy mogą zmienić się w wyborną ucztę i to nie tylko od święta.

 

Rodzynki marki KRESTO

Masa netto: 200g

Cena brutto: 3,99 zł

Masa netto: 500 g

Cena brutto: 8,59 zł

Inne dostępne gramatury: 100 g, 1000 g

 

Ananas suszony kostka marki KRESTO

Masa netto: 200 g

Cena brutto: 6,20 zł

 

Orzechy włoskie marki KRESTO

Masa netto: 200 g

Cena brutto: 13,70 zł

Inne dostępne gramatury: 100 g, 500 g, 1000 g 5000 g

 

Tarte Migdały marki BackMit

Masa netto: 200 g

Cena brutto:  9,59 zł

 

Tarte Orzechy włoskie marki BackMit

Masa netto: 200 g

Cena brutto:  9,59 zł

 

Migdały marki KRESTO

Masa netto: 100g, 200 g,  500 g

Cena brutto: 9,50 zł/ 100 g

Cena brutto: 18,40 zł/ 200 g

Cena brutto: 46 zł/ 500 g

 

Firma VOG Polska Sp. z o.o.  powstała w 1994 roku, początkowo pod nazwą KRESTO- Polska. W 1999 pozyskała nowego właściciela VOG AG-austriackie przedsiębiorstwo z centralno-europejską kompetencją, własnymi spółkami w 7 krajach, doświadczeniem w produkcji win i oleju jadalnego, jak również w imporcie oraz w handlu produktami spożywczymi i przemysłowymi. Certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość produktów.

 

VOG Polska Sp. z o.o.

ul.Przemysłowa 8

96-100 Skierniewice

www.vog.pl