Mieszanka cynamonu, goździków i kolendry znalazła się w niezwykle aromatycznych Pierniczkach marki Delecta. Korzenne ciasteczka o finezyjnych kształtach można uzyskać dzięki kolekcji stempelków. W każdym opakowaniu znajduje się jedna sztuka.

Pierniczki to najpopularniejszy świąteczny wypiek. Dla wielbicieli niepowtarzalnej zabawy podczas rodzinnego pieczenia Delecta  przygotowała Pierniczki – mieszankę do samodzielnego wypieku. Dzięki kompozycji cynamonu, goździków i kolendry, korzenne ciasteczka zachwycają swoim głębokim smakiem i aromatem.

Zawartość opakowania, do której wystarczy dodać jedynie jajo oraz masło lub margarynę, pozwala przygotować ok. 70 ciasteczek. W każdym kartoniku Pierniczków znajduje się prezent – stempelek w kształcie konika, gwiazdki, ludzika lub bałwanka (w każdym opakowaniu znajduje się jedna sztuka), który jednocześnie wykrawa kształty i nadaje wzór na powierzchni korzennych wypieków.

Wyśmienite w smaku pierniczki udekorowane naturalnymi posypkami Decorada Delecta, doskonale sprawdzą się także jako oryginalne ozdoby choinkowe.

Pierniczki Delecta są dostępne w sprzedaży od 3 października br. w sugerowanej cenie detalicznej ok. 6,30 zł za opakowanie.