daim_28g (1)Wśród niezliczonych gatunków słodyczy zawsze dostrzec można pewne ustalone z góry zasady, które decydują o ich przynależności do danej kategorii. Niemniej batonik Daim to klasa sama w sobie, która wymyka się sztywnym regułom, oferując niezapomnianą delikatność smaku oraz różnorodność doznań. Harmonijne zestawienie aksamitnej, mlecznej czekolady oraz chrupiącego karmelu od lat jest zaskakującym źródłem nieporównywalnej z niczym innym słodkiej przyjemności.

Dwa wymiary smaku

Batonik Daim to mistrzowska kompozycja, która gwarantuje niezwykłe wrażenia smakowe. Bazuje ona na fantazyjnym zestawieniu delikatnej czekolady z wyrazistym, twardym karmelem. Już pierwszy kęs pozwala odkryć, że za subtelną polewą kryje się nadzwyczaj chrupiące, przesycone migdałowo-maślanym aromatem wnętrze. Daim to łakoć, który łącząc w sobie uniwersalne smaki bez problemu sprosta nawet najbardziej zróżnicowanym gustom.

Batonik Daim zamieni wieczorny relaks w chwilę słodkiego zapomnienia, jak i umili czas spędzony przy filiżance popołudniowej kawy. Niepowtarzalna nuta smakowa sprawia, że nie tylko sam w sobie jest on idealnym przysmakiem, ale może również posłużyć za ciekawą inspirację dla kreowania nowych deserów. Drobne kawałeczki pokruszonego batonika Daim w mgnieniu oka staną się posypką do ciast, ciasteczek, muffinek i deserów lodowych. Ponadto dodając odrobinę skąpanego w mlecznej czekoladzie karmelu do shake’ów i smoothies mamy szansę ucieszyć podniebienia domowników oraz zabłysnąć w czasie letnich przyjęć koktajlowych.

Delikatny, a zarazem wyrazisty batonik Daim to smakołyk, który nie ma sobie równych. Jego tradycyjna receptura oraz nowatorskie połączenie klasycznych składników od pokoleń zaskakuje, i z pewnością wciąż zaskakiwać będzie wielbicieli słodyczy na całym świecie.

Baton czekoladowy Daim

Gramatura: 28 g

Cena rekomendowana: 1,89 zł

Podwójny baton czekoladowy Daim

Gramatura: 56 g

Cena rekomendowana: 2,99 zł

Po więcej informacji i inspirujących przepisów zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

————————————————————————————————————————————–

Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy.Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand’Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Cornyi Schwartau.

Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Jana III Sobieskiego 98

62-030 Luboń k. Poznania

tel. (61) 810 60 90
fax (61) 810 50 62

office@indexfood.pl

www.indexfood.pl