Bobby Burger, marka świetnie znana fanom prawdziwych burgerów, otwiera pierwszy lokal w Małopolsce. Już w najbliższą sobotę w Krakowie będzie można spróbować  najlepszych burgerów BB. Na otwarciu zagra DJ Sid Pong, a designer i grafficiarz Nawer stworzy na żywo mural. Oferta Bobby Burger to alternatywa dla kebabów i fastfoodów z sieciówek. Firma znana jest z wysokiej jakości produktów i przystępnych cen. Start: 8 marca br., godzina 18.00, ul. Pawia 34, Kraków

Motto Bobby Burgera to „Real food for Real People”. Marka stawia na składniki najwyższej jakości, pochodzące z ekologicznie czystych terenów, ale przede wszystkim na pozytywne emocje. Dlatego Bobby Burger aktywnie wspiera największe imprezy i festiwale, m.in.: Opener i Coke Live Festiwal. Jest też mecenasem takich inicjatyw jak: Kreuj – nie Psuj, czy Festiwal Filmowy w Kochanowskim. Firma działa również na rzecz podopiecznych Caritas Polska.

 

Lokal w Krakowie będzie miejscem, gdzie oprócz dobrego jedzenia serwować będą klimatyczną muzykę klubową. Już w dniu otwarcia Bobby Burger zaprasza wszystkich na burgera przy rytmach miksowanych przez DJ Sid Ponga. Nie zabraknie też artystycznego tła, które zapewni Nawer, krakowski designer i guru street-artu. Oficjalne otwarcie będzie miało miejsce w dniu 8 marca br., restauracja zaprasza wszystkich od godziny 18.00. Warto zapamiętać ten nowy adres na kulinarnej mapie Krakowa – ul. Pawia 34.

 

Restauracje Bobby Burger są zawsze otwarte do późnych godzin nocnych, tak samo będzie też w Krakowie. Punkt znajduje się w centrum miasta, w pobliżu Galerii Krakowskiej, co stanowi dodatkowy atut dla wszystkich imprezowiczów, przemierzających nad ranem ulice w poszukiwaniu dobrego i niedrogiego jedzenia. Zestaw Burger Classic Combo (z frytkami) można zjeść już za 14 zł, a samego burgera za jedyne 10 zł. W menu znajdą się też „burgery miesiąca”, a także szeroki wybór napojów i regionalnych piw.

 

O FIRMIE BOBBY BURGER

Bobby Burger rozpoczął swoją działalność w czerwcu 2012. Zaczęliśmy działać jako jeden z pierwszych foodtrucków w Warszawie. Obsługiwaliśmy głównie młodzież bawiącą się na różnych imprezach w mieście. Popyt był ogromny. Chętnych na burgery było tylu, że po 1,5 miesiąca działania uruchomiono przyczepę, która stacjonarnie osadziła się w Warszawskiej imprezowni „miasto Cypel”. I tak Bobby Burger stał się alternatywą dla kebabów ze stacji benzynowych i sieci fastfoodów, oferując jedzenie do późnych godzin nocnych. W marcu 2013 otwarto pierwszy stacjonarny lokal w Warszawie, przy ulicy Żurawiej. Obecnie Bobby Burger  posiada 5 lokali w Warszawie i dynamicznie się rozwija, otwierając punkty w innych miastach.

Marka została laureatem prestiżowego konkursu Gazety Wyborczej Best Street Food Awards.