nove_szynka_prasowana

Kanapki to szybki i pyszny sposób na sycące i smaczne przekąski. Szczególnie latem mogą one towarzyszyć nam każdego dnia – w pracy, w domu, w podróży, na pikniku czy podczas grillowania z przyjaciółmi. Odpowiednio dobrane dodatki potrafią sprawić, że z pozoru zwyczajna kanapka zachwyci niejedno podniebienie. Wędliny Kanapkowe z linii „W naszym domu” marki Nove, wyróżniające się wspaniałym smakiem, są tego doskonałym przykładem.

Od klasyki po nowoczesność

Produkty Kanapkowe z linii „W naszym domu” marki Nove oferuje 3 rodzaje wędlin: Szynkę w galarecie, Szynkę prasowaną oraz Kiełbasę szynkową z Nove. Każda z nich to idealny składnik letnich przekąsek. Wielbiciele klasycznych kanapek powinni zdecydowanie spróbować kompozycji złożonej z pszennego pieczywa, soczystego, świeżego pomidora, żółtego sera, kilku listków natki pietruszki, musztardy i Kiełbasy szynkowej marki Nove. Takie zestawienie będzie wyśmienicie smakować zarówno na zimno, jak i w formie grillowanej. Inną propozycją jest kanapka farmerska – z Szynką prasowaną. Wystarczy dodać do niej jajko ugotowane na twardo, sałatę lodową, pomidora oraz ogórka konserwowego, a całość posmarować musztardą i zamknąć w pszennej bułce. Z kolei amatorom oryginalnych smaków na pewno przypadnie do gustu prosta kompozycja ulubionego pieczywa z Szynką w galarecie i odrobiną chrzanu. Jej smak z pewnością mile zaskoczy naszych gości.

 

Kanapki dają nam niezliczone możliwości podczas tworzenia letnich przekąsek. Wybierając do ich skomponowania wędliny kanapkowe marki Nove jedno z pewnością pozostanie niezmienne – jakość i smak, które są gwarancją udanych kuchennych eksperymentów.

 

Produkty Kanapkowe z linii „W naszym domu” marki Nove:

Szynka w galarecie

Masa netto: ok 2 kg

Cena: ok. 16,49 zł brutto

 

Szynka prasowana

Masa netto: ok. 2,9 kg

Cena: ok. 16,49 zł brutto

 

Kiełbasa szynkowa z Nove

Masa netto: ok. 2 kg

Cena: ok. 18,49 zł brutto

 

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o. to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty na zgodność z systemami uznanymi przed GFSI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje Nadzór Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, określającego bezglutenową żywność. W skład linii Natura wchodzą szynka, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska, parówki, schab, szynka z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, Tesco, Makro, Selgros.

 

Zakłady Mięsne „Nove” Sp. z o.o.

86-170 Nowe, Morgi 53

tel.: 48 52 332 83 81

fax: 48 52 332 83 80

e-mail:sekretariat@zmnove.pl

http://www.zmnove.pl