W porannym pośpiechu często zapominamy o tym, żeby coś zjeść, a jak powszechnie wiadomo, śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. W takich chwilach warto sięgnąć po płatki zbożowe marki Halina, które stanowią szybki w przygotowaniu a jednocześnie pełnowartościowy posiłek.

Smak i różnorodność

Idealne śniadanie powinno składać się z wartościowych i lekkostrawnych produktów. Niestety, często zdarza się tak, że nie jesteśmy w stanie poświęcić wystarczająco dużo casu na jego przygotowanie, przez co popadamy w rutynę jedząc codziennie to samo lub rezygnujemy z tego posiłku zupełnie. Płatki marki Halina powstały właśnie po to, aby wyeliminować takie sytuacje. W ofercie producenta znajduje się aż pięć różnych propozycji płatków: ryżowe błyskawiczne, jęczmienne błyskawiczne, owsiane górskie, owsiane zwykłe i owsiane błyskawiczne. Każda z nich to gwarancja smacznego i pełnowartościowego  posiłku, który przygotujemy  w szybki i łatwy sposób. Płatki można podawać zarówno z mlekiem i jogurtem, jak i z marmoladą lub owocami. Mając do dyspozycji tak duży wybór, z łatwością skomponujemy zróżnicowane, a przy tym pyszne i pożywne śniadania na cały tydzień.

 

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu  oraz na fanpage:

www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku

 

 

Produkt: Płatki Owsiane Zwykłe 400 g

Cena detaliczna: ok zł. 3,39

 

Produkt: Płatki Owsiane Górskie 400 g

Cena detaliczna: ok zł. 3,39

 

Produkt: Płatki Owsiane Błyskawiczne 400 g

Cena detaliczna: ok zł. 3,39

 

Produkt: Płatki Jęczmienne Błyskawiczne 400 g

Cena detaliczna: ok. 2,80 zł

 

Produkt: Płatki ryżowe 400 g

Cena detaliczna: ok. 3,49 zł