GALEO_loteria

15 tysięcy złotych i 60 robotów kuchennych to nagrody w ogólnopolskiej loterii promocyjnej Galeo, która potrwa od 15 kwietnia do 27 maja 2016 roku. Warunkiem udziału w zabawie jest zakup dwóch produktów marki oraz zarejestrowanie paragonu na stronie internetowej Galeo.

Loteria Mistrzyń Domowych Kuchni Galeo wpisuje się w strategię komunikacyjną brandu na rok 2016, która obejmuje również m.in. stworzenie nowej strony internetowej oraz uruchomienie profilu na Facebooku. Aby wziąć udział w akcji wystarczy w okresie 15.04 – 27.05.2016 roku kupić dwa produkty marki oraz zarejestrować paragon poprzez formularz na stronie internetowej. Co tydzień odbędzie się losowanie 10 robotów kuchennych marki BOSCH, a na koniec – 15 tysięcy złotych.

Zabawie będzie towarzyszył dodatkowy konkurs na najlepszą poradę bądź trik kuchenny realizowany również poprzez stronę internetową Galeo. Sto najbardziej praktycznych i kreatywnych propozycji zostanie nagrodzonych zestawem przypraw oraz rękawicą kuchenną. Dodatkowym wyróżnieniem dla ich autorów będzie publikacja wskazówek na stronie marki.

Loteria promocyjna Galeo będzie wspierana reklamą w magazynach „Moje Gotowanie” „Dobre Rady” oraz „Przyślij Przepis”, materiałami POS w miejscach sprzedaży oraz internetową kampanią bannerową. Za jej organizację odpowiada agencja Albedo Marketing.