W portfolio Oranżady Hellena zadebiutował kolejny produkt. Nowa propozycja – Oranżada Hellena FIT w puszce, to drugi produkt w historii marki wzbogacony stewią. Napój ma mniej kalorii, ale niezmienny pozostaje jego landrynkowy, orzeźwiający smak.

 

Oranżada Hellena FIT w puszce to doskonała propozycja dla wszystkich mobilnych i aktywnych osób, które żyją w stylu fit, jednak nie chcą rezygnować ze wszystkich słodkich przyjemności. Do kultowego napoju dodano stewię – słodzik naturalnego pochodzenia, który jest 300 razy słodszy niż cukier, a przy tym zdrowszy, niekaloryczny i bezpieczny dla diabetyków. Dzięki stewii, kaloryczność Oranżady Hellena FIT została obniżona aż o 30% w porównaniu z klasyczną Oranżadą marki Hellena.

Kultowy napój w nowej odsłonie – w poręcznym, impulsowym formacie „na jeden łyk”, to oryginalny sposób na orzeźwienie! Jedyny w swoim rodzaju, landrynkowy smak, wygodna propozycja podania i nowoczesny design, zachęcają do delektowania się Oranżadą Hellena FIT zawsze i wszędzie – w pracy, szkole, w samochodzie, po treningu lub na imprezie.

 

Producent: Colian

Produkt: Oranżada Hellena FIT w puszce

Gramatura: 250 ml

Cena: ok. 1,70 zł