Daim to marka znana na całym świecie, która od ponad pół wieku tworzy przepyszne szwedzkie batoniki o chrupkim, karmelowym wnętrzu oblanym aksamitną mleczną czekoladą. Wybierając zamiast klasycznych batonów paczkę mini batoników Daim będziemy mogli dzielić się słodką chwilą z bliskimi, a także szybko zaspokoić nieduży głód na słodkie łakocie.

„Daim Mini bag master Film 200g Film Left Germany-Austria-Switzerland”,”Left”,”European Union”,”Germany-Austria-Switzerland”,”Chocolate”,”Daim”,”N/A”,”SGS”,”Packshot Renders”,”Film”,”21.10.16″,”g”,”200g”,”DAIM 200G MINI CLIP BAG DE 15CA”,”3054833″,”4036121″,”7622400928604″,”10308837″,”5042513″

Przyjemność dzielenia

Mini batoniki Daim to poręczna wersja kultowej słodkości wprost ze Szwecji, której znakiem rozpoznawczym jest połączenie chrupkiego karmelu oraz maślano-migdałowej nuty. Podobnie jak legendarny baton Daim, również jego mini wersje to oblane mleczną, aksamitną czekoladą smakowite kąski, których karmelowe wnętrze zaskakuje kruchością i chrupkością. Dzięki formie niewielkich batoników, wśród których każdy zapakowany jest osobno, możemy dzielić się tą smakowitą przyjemnością z najbliższymi.

Sekretem batoników Daim jest niezmienna od ponad półwiecza receptura. Daim Mini łączy w sobie atuty cukierka i czekolady, przez co zadowoli nawet najbardziej wybrednych koneserów smaku. Obecnie Daim to nie tylko słodki przysmak, ale także nieodłączny element wyrobów cukierniczych na całym świecie. Dzięki jego unikatowej nucie smakowej odkrywać można bowiem niezliczone pomysły na domowej roboty ciasta, desery, torty, muffinki, a nawet lody.

Po więcej informacji na zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl.