Delikatna i chrupiąca oraz dodająca charakterystycznego smaku potrawom. \Mowa o cebulce złotej marynowanej OLE!, która uzupełni wiele dań, a także sprawi, że będą one doskonale się prezentowały na stołach. Zachwyci niejednego smakosza chrupiących przekąsek czy ciekawych dodatków.

Cebulka marynowana złota OLE! cieszy nie tylko podniebienie, lecz także oko. Jej piękny kolor urozmaić niejedno danie. To klasyka w nowej, zachwycającej odsłonie. Nadziana na koreczki w towarzystwie szynki, oliwek czy sera będzie zachęcała do skosztowania! Cebulka
odznacza się także bogatymi walorami smakowymi. Chrupiąca, aromatyczna i przepyszna wręcz uzależnia swoim smakiem, dlatego nie lada wyzwaniem jest spróbowanie tylko jednej!

Uniwersalność cebulki stanowi jej niewątpliwy atut. Świetnie sprawdzi się solo, jako przekąska, lub jako dodatek smakowy i wizualny dla wielu dań. Można ją z powodzeniem stosować na i ciepło, i na zimno. Idealna do pieczeni, doskonała do sałatek. Doda niepowtarzalnego charakteru nawet zwykłej kanapce!

Piękny, złocisty kolor cebulki zachęca do skosztowania dania, w którym się ona znajduje. Może grać pierwsze skrzypce bądź stanowić niezwykle smaczne uzupełnienie całej potrawy. Ponadto,
jej niezwykle apetyczny wygląd wniesie sporo słońca i blasku do wielu przekąsek, kanapek czy koreczków.

Z kolei mięsa podane w jej towarzystwie kusić będą delikatnym, cebulowym aromatem pobudzającym zmysły jak i kubki smakowe.

Dodanie cebulki marynowanej złotej do dowolnych potraw to możliwość odbycia kulinarnej podróży do wielu zakątków świata! To kolejny dowód na to, że piękno tkwi w prostocie! Mała, niepozorna cebulka marynowana w pysznej i aromatycznej zalewie jest w stanie odmienić każde danie! Cebulki OLE! to istna przyjemność chrupania i zajadania o każdej porze roku – czy to w gronie najbliższych, czy też samemu.

Cebulka marynowana złota OLE!

Pojemność: 305ml

www.wole-ole.pl