Ludzie dzielą się na tych, który wolą czereśnie i na zwolenników wiśni. Owoce tych drzew czasami wydają się trudne do odróżnienia. Jednak smak ich jest zupełnie inny, czereśnia – duża, soczysta i słodka, wiśnia – mniejsza, kwaskowata i bardziej wytrawna.

 

Nie wiesz na jakie smak się zdecydować, czy masz aktualnie ochotę na przepyszny dżem wiśniowy czy delikatny smak czereśni? Nie musisz wybierać! Już nigdy nie staniesz prze takich wyborem – marka Stovit w swojej ofercie posiada oryginalne połączeni wiśni oraz czereśni, które wzajemnie uzupełniają swoje kompozycje. Rozsmakowując się w dżemie, poczujesz, że słodycz czereśni przeplata się z wytrawnością wiśni, a pragnienie delikatnej wiosny ze wspomnieniem gorącego lata.

 

Zapewne znajdą się także osoby preferujące smaki bardziej egzotyczne. One również nie będą rozczarowane jednym z nowych produktów marki Stovit. Specjalnie dla nich Dżem ananas z marakują, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów. Aromatyczny ananas idealnie współgra ze smakiem orzeźwiającej marakui.

 

Marka Stovit po raz kolejny pozytywnie zaskoczyła swoich wielbicieli. Najnowsze produkty, które pojawiły się w ofercie są dowodem o dbałość producenta o jak najwyższą jakość.

 

 

Dżem Premium czereśnia  z wiśnią STOVIT

Dżem ananas z marakują STOVIT

Cena: ok. 5 zł

 

 

 

Więcej na www.stovit.com.pl