rooibos__czas_na_herbate_torebka

Jesienne dni to czas, gdy coraz chętniej sięgamy po kubek gorącej i aromatycznej herbaty lub kawy. Smakowitym sposobem na deszczową aurę stanie się przepyszny rooibos, który stanowi delikatną oraz pozbawioną kofeiny propozycję dla przyszłych mam oraz małych dzieci. Wybierając akurat ten napar od marki Czas na Herbatę szybko przygotujemy rozgrzewające napoje, które swym miodowym aromatem zachwycą zarówno małych, jak i dużych smakoszy.

Złocisty smakołyk

Powszechnie zaliczany do gatunku herbat rooibos powstaje w rzeczywistości z listków czerwonokrzewu, rosnącego w afrykańskich górach Rooiberge. Ponieważ nie zawiera on kofeiny oraz pozbawiony jest typowej dla herbaty goryczki stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich osób o delikatnym układzie pokarmowym, a w szczególności dla dzieci oraz kobiet spodziewających się maleństwa. Obecne w suszu kwasy fenolowe zapobiegają mdłościom, przynoszą ulgę przy dolegliwościach jelitowych oraz przyspieszają trawienie i likwidują kolki u dzieci. Z kolei żelazo wzmocni organizm przyszłych mam, skutecznie chroniąc je przed anemią. Z uwagi na swoje dobroczynne właściwości, rooibos polecany jest także osobom chorym na astmę i borykającym się z problemami skórnymi.

W ofercie Czas na Herbatę rooibos dostępny jest w wielu różnych odmianach, zarówno w klasycznej postaci, jak i z różnymi aromatycznymi dodatkami. Szczególną uwagę warto zwrócić na autorską kompozycję „Niebieskie migdały” marki Czas na Herbatę. Składa się ona z rooibosa, który dopełniono kawałkami karmelu, migdałami, kawałkami owoców kakaowca oraz nasionami cennego ostropestu plamistego. Te nieduże nasionka to jeden z najskuteczniejszych naturalnych sposobów na regenerację wątroby, który jednocześnie wzmacnia centralny układ nerwowy oraz przyspiesza proces usuwania toksyn z organizmu.

Delikatny, złocisty napar otrzymamy, gdy na 5 minut zanurzymy jedną łyżeczkę suszu „Rooibos” lub „Niebieskie migdały” marki Czas na Herbatę w 250 ml wody o temperaturze 95 st. C.  Aby uzyskać najlepszy efekt smakowy nie zapominajmy o użyciu zaparzacza.

„Rooibos” marki Czas na Herbatę

Cena: 17,90 zł/ 100 g

„Niebieskie migdały” marki Czas na Herbatę

Cena:  27,90 zł/ 100 g

Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe.  W składzie herbat znajdują się wyłącznie składniki naturalne najwyższej jakości. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (26 sklepów firmowych i 71 sklepów franchisowych) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net.

Progressive Agata Szurlej

Sosnowiecka 5

52-008 Wrocław

tel.: 71 340 04 23

e-mail: biuro@herbata.net

www.czasnaherbate.net

https://www.facebook.com/czasnaherbate