Marka Billy’s American Restaurants 7 października br. zadebiutowała w największej galerii handlowej stolicy Podbeskidzia. To pierwszy lokal pod tym szyldem na południu Polski – dotychczas restauracje o tej nazwie działały wyłącznie w Trójmieście.

W sobotę, 7 października br., marka Billy’s American Restaurants wzbogaciła grono najemców gastronomicznych Galerii Sfera w Bielsku-Białej, otwierając lokal o powierzchni 230 m kw. Nowy najemca Galerii to american diner z prawdziwego zdarzenia. Przyciąga uwagę nie tylko oryginalnym wnętrzem, lecz także jedynym w swoim rodzaju menu. W jadłospisie restauracji nie brakuje kultowych pozycji z nutką zaskoczenia, jak np. jedynych w Polsce burgerów z mięsa bizona, a wołowina która jest serwowana gościom posiada certyfikat jakości QMP. Niepowtarzalny klimat zza wielkiej wody w połączeniu z wybornym, treściwym jedzeniem to propozycja Galerii SFERA na nadchodzące jesienne i zimowe dni.

Oferta restauracyjna naszej Galerii jest niezwykle bogata. Możemy zaproponować naszym gościom kuchnie z prawie wszystkich zakątków świata, więc w tym gronie nie mogło wprost zabraknąć dobrej, nietuzinkowej restauracji amerykańskiej. Jesteśmy przekonani, że zarówno menu, jak i amerykańska muzyka i wystrój restauracji Billy’s przypadną naszym Klientom do gustu – mówi Magdalena Wawrzyniak, Marketing Manager Galerii Sfera.

Sieć restauracji Billy’s American Restaurants wyróżnia kilka cech. Po pierwsze – najwyższa jakość serwowanych potraw, przygotowanych według tradycyjnych amerykańskich i autorskich receptur. Po drugie, wybór lokalizacji typu premium, które pozwalają lokalom Billy’s krótko po otwarciu stać się miejscami chętnie odwiedzanymi. Po trzecie pozytywne nastawienie do najmłodszych gości, którzy w restauracjach sieci mają wyjątkowe miejsce. To dla nich tworzone są kąciki zabaw z interaktywnym ekranem edukacyjnym, podkładki z grami i zabawami, dedykowane maluchom menu wraz z prezentem do każdego zestawu.