Świeże warzywa stanowią podstawę dobrze skomponowanej diety, dlatego też ich porcja powinna wzbogacać każdy posiłek. W przypadku obiadu takim zdrowym dodatkiem są zwykle kolorowe surówki, bardzo często przygotowywane w oparciu o sprawdzone, tradycyjne przepisy. Firma SmakMAK postanowiła ułatwić życie smakoszy i wprowadziła do swojej oferty 6 nowych, pysznych surówek, doskonale pasujących do każdego dania głównego.

Szybkie tempo życia, brak stałego harmonogramu dnia i konieczność bycia w ciągłym ruchu to trzy kwestie, które determinują rzeczywistość współczesnego człowieka. W takich warunkach dbanie o zdrową, właściwie zbilansowaną dietę stanowi prawdziwe wyzwanie. Doskonale wiedzą o tym eksperci z firmy SmakMAK, która od lat specjalizuje się w przygotowywaniu wysokiej jakości gotowych dań obiadowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, producent powiększył właśnie ofertę o 6 świeżych, apetycznych surówek z linii SmakMAK Fresh: wiosenną, porową i Coleslaw, a także z buraczków, czerwonej kapusty oraz z kukurydzą. Receptura każdej z nich opracowana została na bazie znanych i lubianych przepisów, a do ich przygotowania wykorzystano jedynie najlepszej jakości warzywa oraz naturalne przyprawy. Podstawę surówki wiosennej stanowi chrupiąca, biała kapusta, która wzbogacona została dodatkiem marchwi, świeżego ogórka i natki pietruszki. Takie połączenie z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom lekkich i aromatycznych kompozycji. Podobnie zresztą, jak surówka porowa, która ma tylko 61 kcal w 100 gramach, dzięki czemu stanowić będzie świetne uzupełnienie obiadu w wersji fit. Kolejna z propozycji, czyli klasyczny Coleslaw, również zawiera w sobie znaczną ilość białej kapusty i dodatek marchwi, jednak za jej charakterystyczny, lekko chrzanowy smak odpowiada doskonale skomponowany sos. Trzy pozostałe surówki z rodziny produktów SmakMAK Fresh – przygotowane z czerwonej kapusty, gotowanych buraków ćwikłowych oraz z białej kapusty z dodatkiem kukurydzy – stanowią wyśmienite dopełnienie całości i bez wątpienia zasmakują nawet najbardziej wymagającym konsumentom.

Sześć nowych, świeżych surówek z linii Fresh to ukłon firmy w stronę wszystkich tych, którzy poszukują kompleksowej gamy smacznych i zdrowych produktów obiadowych. Znakomicie pasują one bowiem do smakowitych dań mięsnych i mącznych marki SmakMAK, tworząc z nimi świetnie zbilansowany posiłek główny. Warto tutaj dodać, że nowe surówki zamknięte zostały w nowoczesnych, poręcznych i niezwykle praktycznych opakowaniach o pojemności 300 gramów, dzięki czemu można wszędzie je ze sobą zabrać. Tym samym mogą stanowić one doskonałe uzupełnienie lunch boxów, zabieranych codziennie do pracy, na uczelnię czy wycieczkę.

Wyczerpujące informacje o pełnej ofercie przysmaków od firmy SMAKMAK znaleźć można na stronie internetowej www.smakmak.pl oraz na www.facebook.com/smakmakwozniczak.