Czas na Herbatę przygotował prawdziwą gratkę dla miłośników sztuki – wyjątkowe filiżanki i kubki inspirowane twórczością jednego z największych artystów wszechczasów, Leonarda da Vinci. Na eleganckich porcelanowych naczyniach pojawiły się najbardziej znane obrazy i rysunki mistrza renesansu: Mona Lisa, Dama z gronostajem i Człowiek witruwiański.

Filizanka_Dama_z_gronostajem_Leonardo_da_Vinci_Czas_na_H Kubek_Mona_Lisa_Leonardo_Da_Vinci_Czas_na_HerbateNiejeden amator herbaty zgodzi się ze stwierdzeniem, że znalezienie doskonałego kubka lub filiżanki nie jest sprawą prostą. Idealne naczynie musi bowiem dobrze leżeć w dłoni, mieć odpowiednią pojemność, optymalną grubość ścianek i przy tym wizualnie wpisywać się w gust właściciela. Jeżeli wielbiciel aromatycznego napoju jest jednocześnie miłośnikiem sztuki to z pewnością zainteresują go artystyczne kubki i filiżanki z najnowszej oferty sklepów Czas na Herbatę.

Każdy z siedmiu nowych produktów ozdobiony został bowiem wizerunkiem najważniejszych dzieł mistrza renesansu Leonarda Da Vinci. Intrygująca tajemniczym uśmiechem Mona Lisa oraz stateczna, elegancka Dama z Gronostajem, czyli dwa najbardziej znane i cenione dzieła mistrza, widnieją na kubkach o prostej, klasycznej linii, przełamanej efektownie wygiętym uszkiem. Oba znakomite portrety pojawiły się również na porcelanowych zestawach, złożonych z delikatnej filiżanki i dopełniającego ją niewielkiego spodka. Najsłynniejsze szkice Leonarda, w tym Człowiek witruwiański, koncepty architektoniczne i autoportret samego artysty to kolejne motywy, które znalazły się na nowych produktach z oferty Czas na Herbatę. Projektanci zadbali oto, aby rysunki i zapiski mistrza zaprezentowane zostały na naczyniach w sposób jak najbliższy oryginałom, dlatego też zewnętrzne ścianki naczyń wizualnie przypominają stary, pożółkły pod wpływem czasu pergamin.

Ostatnią z nowości w ofercie Czas na Herbatę jest zestaw podarunkowy, złożony z dwóch kubków o pojemności 250 mililitrów, również ozdobionych rysunkami mistrza. Całość zamknięta została w stylowym pudełku i dodatkowo zapakowana w praktyczną torebkę, dzięki czemu idealnie nadaje się ona na prezent dla bliskiej osoby.

Wszystkie modele inspirowane twórczością Leonarda Da Vinci wykonane zostały z delikatnej, połyskującej w świetle porcelany kostnej, dzięki czemu wyróżniają się eleganckim wyglądem i niezwykłą subtelnością. Naczynia sygnowane są znaną i cenioną marką „Carmani”, która jest najlepszym gwarantem najwyższej jakości porcelany i precyzji wykonania każdego z nowych produktów.

Produkty z oferty dostępne w sklepach stacjonarnych sieci „Czas na Herbatę” oraz w sklepie internetowym www.czasnaherbate.net

Kubek Mona Lisa Leonardo da Vinci

Cena: 39,90 zł

Kubek Dama z gronostajem Leonardo da Vinci

Cena: 39,90 zł

Kubek Człowiek witruwiański Leonardo da Vinci

Cena: 39,90 zł

Gift box: Zestaw dwóch kubków Człowiek witruwiański Leonardo da Vinci

Cena: 79,90 zł

Gift box: Filiżanka Mona Lisa Leonardo da Vinci

Cena: 69,90 zł

Gift box: Filiżanka Człowiek witruwiański Leonardo da Vinci

Cena: 69,90 zł

Gift box: Filiżanka Dama z gronostajem Leonardo da Vinci

Cena: 69,90 zł

Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe. W składzie herbat znajdują się wyłącznie składniki naturalne najwyższej jakości. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (23 sklepy firmowe i 71 sklepów franchisowych) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net. Firma posiada również sklep w Hiszpanii.

Progressive Agata Szurlej

ul. Sosnowiecka 5

52-008 Wrocław

tel.: 71 340 04 23

e-mail: biuro@herbata.net

www.czasnaherbate.net