Zapewniająca „chwile najeżone doznaniami” marka GOPLANA Jeżyki poszerza ofertę. Jeżyki White Coconut z kawałkami kokosa i białą czekoladą to limitowana edycja w portfolio brandu. Ciasteczka dostępne są na sklepowych półkach.

 

Jeżyki są doskonale znaną i cenioną przez konsumentów marką, która jako jedyna na rynku oferuje „najeżone bakaliami” i dodatkami okrągłe ciasteczka w wielu kompozycjach smakowych. W tym sezonie debiutują w nowej, oryginalnej odsłonie black&white z nutą egzotyki. Po raz pierwszy ciemne ciastka oblane są białą czekoladą Goplana i wzbogacone kawałkami kokosa. W limitowanych Jeżykach White Coconut interesujące połączenie smaków i tekstur zapewniają kruchy herbatnik, aksamitna biała czekolada, kuszący karmel oraz pyszny kokos i chrupki ryżowe.

 

Jeżyki White Coconut pobudzą zmysły nutą egzotyki oraz przywołają wspomnienia ciepłych klimatów i wakacyjnych dni. Zapewnią momenty przyjemności i umilą spotkania ze znajomymi przy kawie i herbacie. Świetnie sprawdzą się jako poobiedni deser, słodki akcent na imprezach, piknikach i wycieczkach. Jesienią i zimą słodkości niezawodnie poprawią humor, gwarantując liczne „chwile najeżone doznaniami”.

 

Jeżyki White Coconut są dostępne w szerokiej dystrybucji od drugiej połowy września br.

 

Producent: Colian Sp. z o.o.

Marka: Jeżyki

Produkty:

Jeżyki White Coconut 140 g – ok. 4,70 zł