Coraz więcej ludzi stara się spożywać posiłki zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania. Nieodłącznym elementem takiego stylu życia jest zamiana tradycyjnych produktów na ich zdrowsze odpowiedniki. W przypadku makaronów warto wybierać te wyprodukowane z pełnego ziarna, np. marki Arrighi, którą sygnowane są nowe, pełnoziarniste włoskie makarony, dostępne już w Polsce.

rurki_skosne_pelnoziarniste_arrighiWśród nowości marki Arrghi znajdą się trzy rodzaje makaronów: spaghetti, rurki skośne oraz świderki. Wszystkie produkty wytwarzane są z pełnoziarnistej pszenicy durum, która znacznie podwyższa ich wartość odżywczą. W porównaniu do tradycyjnej wersji zawiera m.in. więcej witamin z grupy B, cynku, magnezu, fosforu czy żelaza. Ponadto mąka z pełnego przemiału charakteryzuje się także dwa razy większą zawartością błonnika (12 g na 100 g produktu) niż jej klasyczny wariant, dzięki czemu zapewnia uczucie sytości na długi czas oraz wspomaga procesy trawienne. Makarony pełnoziarniste Arrighi to baza do przygotowania zdrowego i zbilansowanego posiłku. Z powodzeniem w każdym daniu można zastąpić nimi tradycyjny makaron.

Spaghetti pełnoziarnistemarki Arrighi

Gramatura: 500 g

Cena rekomendowana: 4,19 zł

Rurki skośne pełnoziarniste marki Arrighi

Gramatura: 500 g

Cena rekomendowana: 4,19 zł

Świderki pełnoziarniste marki Arrighi

Gramatura: 500 g

Cena rekomendowana: 4,19 zł

Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy.Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand’Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Corny, Loacker i Schwartau.

Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Jana III Sobieskiego 98

62-030 Luboń k. Poznania