Nie zawsze trzeba sięgać wzrokiem poza horyzont, aby dostrzec cień wyjątkowej inspiracji kulinarnej. Serki topione Polskie Warzywa, Włoskie Zioła i Hiszpańskie Przyprawy to najnowsza propozycja marki LACTIMA, która dzięki zatopionym w kremowym wnętrzu aromatom wprowadzi do naszego menu unikatową kompozycję smakową, zaczerpniętą wprost z kuchni śródziemnomorskiej.

Sekret naturalnego smaku

Hiszpańskie Przyprawy marki LACTIMA.
Hiszpańskie Przyprawy marki LACTIMA.

Choć najbogatszym źródłem witamin są świeże warzywa, to na co dzień poszukujemy także bardziej pożywnych, choć równie smacznych komponentów naszej diety. Serki topione Polskie Warzywa, Włoskie Zioła i Hiszpańskie Przyprawy marki LACTIMA to niecodzienna propozycja przygotowana z myślą o osobach ceniących sobie aromatyczne smaki natury. Kremowa konsystencja łatwo smarowalnego serka awansowała do rangi wyjątkowego specjału, dzięki dodatkom w postaci świeżych polskich warzyw, wyrazistych włoskich ziół oraz dodających życiu pikanterii hiszpańskich przypraw. Każda z nowych propozycji smakowych marki LACTIMA nie tylko dopełni przepisy tradycyjnej polskiej kuchni, ale także będzie prostym i apetycznym sposobem na wprowadzenie śródziemnomorskich akcentów do codziennego menu.

Smakowite oblicze codzienności

Pyszne sery topione marki LACTIMA pozwolą nam delektować się kremową konsystencją oraz staną się szansą na kulinarną podróż do słonecznej Italii oraz pełnej wigoru Hiszpanii. Dodatkowo będą doskonałą okazją na to, by każdego dnia na nowo rozsmakować się w aromatach natury. Klasyczne kanapki, gęste sosy oraz pomysłowe przystawki z dodatkiem sera topionego w kubeczku Polskie Warzywa, Włoskie Zioła i Hiszpańskie Przyprawy umilą nam czas oczekiwania na sezon świeżych warzyw, a także staną się codzienną dawką pogodnej aury w czasie pochmurnych dni.

Sery topione w kubeczku Polskie Warzywa, Włoskie Zioła, Hiszpańskie Przyprawy marki LACTIMA:

Ser topiony w kubeczku Polskie Warzywa
Opakowanie (masa netto): 150 g
Sugerowana cena: 2,95 – 2,99 zł/szt.

Ser topiony w kubeczku Włoskie Zioła
Opakowanie (masa netto): 150 g
Sugerowana cena:  2,95 – 2,99 zł/szt.

Ser topiony w kubeczku Hiszpańskie Przyprawy
Opakowanie (masa netto): 150 g
Sugerowana cena:  2,95 – 2,99 zł/szt.

LACTIMA rozpoczęła działalność gospodarczą w 1989 roku. Produkcję serów topionych prowadzi od 1992 roku w nowo wybudowanym zakładzie w Morągu, w ekologicznie czystym regionie Warmii i Mazur. Oferta firmy obejmuje sery topione  w plasterkach, krążkach, serdelkach, kostkach, bloczkach, saszetkach, sery topione do smarowania oraz masło, margarynę i mix tłuszczowy w małych opakowaniach do cateringu. Wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. Firma pracuje zgodnie z systemami zarządzania jakością ISO 9001:2009, ISO 22000:2006 (HACCAP), BRC, Halal. LACTIMA systematycznie rozwija swoją sprzedaż w kraju i za granicą, głównie w Europie oraz na Bliskim  i Dalekim Wschodzie. Produkty firmy eksportowane są do Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Korei Południowej, Chin, Japonii, spełniając bardzo rygorystyczne wymagania poszczególnych krajów.

 

Lactima Sp. z o.o.

ul. Kaszubska 6
14-300 Morąg
tel.: 89 757 40 65, 89 757 51 54
fax: 89 757 42 24

e-mail: handel@lactima.pl

              sekretariat@lactima.pl