Flaki należą do aromatycznych i sycących dań, nieodłącznie związanych z polską kuchnią. Na przestrzeni lat powstają urozmaicone propozycje w coraz to ciekawszych odsłonach, a jedną z nich są te w towarzystwie parmezanu i grzybów od marki SmakMAK. Nowość producenta zachwyci wszystkich tych, którzy w kuchni poszukują nowych kierunków i nowych smaków.

Flaki w nowej odsłonie

Flaki w kuchni polskiej zajmują honorowe miejsce, a na ich podstawie przyrządzanych jest wiele pysznych dań. Niegdyś kojarzone z ciężkimi potrawami, dziś ukazują się w coraz nowszych odsłonach, zdobywając tym samym rzeszę zwolenników. Nowość od marki SmakMAK, Flaczki z parmezanem i grzybami, powstały z myślą o nowoczesnych i świadomych konsumentach, którzy nie boją się nowych smaków, jednocześnie stawiając na jakość kupowanych wyrobów. Dbałość o każdy etap powstawania produktu, dobór najlepszych składników oraz idealnie wyważony sposób doprawienia – to składowe niezwykłego charakteru tej propozycji, gwarantujące zawsze ten sam, powtarzalny smak. Flaczki z parmezanem i grzybami to świetny sposób na szybkie, smaczne i konkretne danie obiadowe czy lekką przekąskę o każdej porze dnia. Estetyczne i nowoczesne 700 g opakowanie pozwala na łatwe przechowywanie zupy w lodówce. Ze względu na niskokaloryczność bez obaw mogą sięgać po nie osoby przebywające na diecie – w 100 g znajdziemy tylko 52 kalorie. Czytelna i atrakcyjna wizualnie etykieta zawiera wszystkie potrzebne informacje ułatwiające świadomy zakup, takie jak czas i sposób przygotowania, skład oraz wartość energetyczna.

 

SmakMAK

Flaczki z parmezanem i grzybami 700 g

Gramatura: 700g

Cena: 7,99 zł

 

Wyczerpujące informacje o pełnej ofercie przysmaków od firmy SMAKMAK znaleźć można na stronie internetowej www.smakmak.pl oraz na www.facebook.com/smakmakwozniczak.