22 kwietnia na mapie Uniejowa otworzy się nowe miejsce, które zachwyci każdego miłośnika złocistego trunku i wyśmienitej kuchni. Browar Wiatr to wyjątkowe połączenie browaru rzemieślniczego, restauracji, regionalnych delikatesów oraz hotelu.

Browar Wiatr będzie nowym miejscem spotkań dla okolicznych mieszkańców, atrakcją dla turystów odwiedzających region i uzupełnieniem oferty noclegowej Uniejowa. Będzie można skosztować tam jednego z kilku gatunków warzonych na miejscu piw, a także na własne oczy zobaczyć jak przebiega ich produkcja. W Browarze Wiatr serwowane będzie  rzemieślnicze piwo warzone z naturalnych składników, w oparciu o tradycyjne receptury.

W menu znajdą się potrawy przygotowywane na bazie piwa oraz produktów pochodzących od okolicznych producentów i hodowców. Lokalne produkty stanowią również podstawę dla własnych wyrobów Browaru Wiatr, m.in. pieczywa, serów, wędlin oraz wędzonych ryb i ciast, które będzie można kupić na miejscu w delikatesach.

Browar Wiatr to jednak nie tylko piwo i dobra kuchnia, ale również stylowe wnętrza i przestrzeń, którą można zaaranżować na każdą okazję – od spotkania z przyjaciółmi po rodzinną uroczystość np. przyjęcie weselne lub urodziny. W tym celu przygotowano kilka sal, zarówno dużych jak i kameralnych oraz specjalnie zaprojektowano ogród. Ponadto na gości Browaru Wiatr czeka dwanaście komfortowych pokoi dwuosobowych, w tym dwupoziomowe z antresolami i prywatnymi ogrodami.

Oferta Browaru Wiatr przeznaczona jest również dla klientów biznesowych i obejmuje kompleksową organizację spotkań, konferencji, szkoleń oraz imprez integracyjnych. Z myślą o nich przygotowano nowoczesne sale konferencyjne, wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny.

Otwarcie Browaru Wiatr zaplanowano na piątek 22 kwietnia o godz. 19.00. W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto chciałby poznać to wyjątkowe miejsce oraz skosztować rzemieślniczego piwa i przygotowanych specjalnie na tę okazję potraw. Impreza jest otwarta, w programie znajdzie się sporo atrakcji m.in.: pokazy barmańskie i kulinarne wraz z degustacjami, koncerty i występy kabaretów. Dla najmłodszych uczestników w sobotę 23 kwietnia od godz. 13.00 przygotowano ciekawe animacje.

Otwarcie Browaru Wiatr będzie dobrą okazją do spotkania ze znajomymi i spędzenia czasu z rodziną. Również na co dzień Browar będzie miejscem spotkań, w którym każdy znajdzie miejsce, potrawę i napój dla siebie, niezależnie od wieku i upodobań.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnym fanpage’u w serwisie Facebook: www.facebook.com/browarwiatr

Adres Browaru Wiatr:
Browar Wiatr, ul. Dąbska 49, 92-210 Uniejów
browar@browarwiatr.pl
www.browarwiatr.pl
www.facebook.com/browarwiatr