Akcesoria kuchenne to nieoceniona pomoc. Kształtem, kolorem przyciągają oko estetów, a najbardziej wybrednych ujmują łatwością użytkowania. Fortress Gifts, specjalizujący się w gadżetach dla akcji promocyjnych, eventów czy gadżetach korporacyjnych proponuje grupę gadżetów do kuchni, a w tym m.in.: deski do krojenia, obieraki do warzyw i owoców, łyżki kuchenne, zestawy i pojemniki do przypraw, przechowywania żywności, minutniki. To tylko wybrane propozycje. Fortress Gifts ofertę gadżetów poszerzył o małe sprzęty AGD uznanej polskiej marki, z którą współpracuje.

Fortress Gifts jako gadżet z serii KUCHNIA proponuje różne formy desek do krojenia, od pojedynczych, w dowolnym kształcie, po komplet desek przeznaczonych do krojenia różnych produktów. Funkcjonalne, drewniane, o ciekawym kształcie, kolorystyce, będą przydatne w każdej kuchni.

Inny gadżet to stalowe minitarki przeznaczone do ścierania czosnku, sera, imbiru, gałki muszkatołowej, czy czekolady. Tworzą delikatne wiórki. Wygodne w użyciu, lekkie, dla hobbistów i profesjonalistów w kuchni.

Fortress Gifts prezentuje również obieraki do warzyw i owoców w najróżniejszych kształtach i kolorach. To wygodne i sprawdzone narzędzie. Wybrane modele obieraków idealnie pasują dla prawo i leworęcznych osób.

Małym i niezastąpionym gadżetem w kuchni będzie prosty minutnik odliczający czas. Wyzwanie to ugotowanie jajka na miękko, makaronu lub upieczenie ciasta według idealnego czasu. Mały gadżet, a cieszy.

Produkty promocyjne Fortress Gifts są zbadane pod kątem zgodności z przepisami Unii Europejskiej.

Na każdym gadżecie Fortress Gifts jest możliwość umieszczenia logo marki Klienta.

www.fortressgifts.pl
www.facebook.com/FortressGifts
www.fortressgifts.pl/katalogi/pluszaki.htm