Subtelny smak mlecznej czekolady, wyraźna nuta miodu i migdałowego nugatu, to dla wielu z nas cudowny smak wspomnień z dzieciństwa. Kiedy to z niecierpliwością oczekiwało się na sprowadzane z zagranicznych podróży opakowania pysznej czekolady Toblerone. Dziś te szwajcarskie czekoladki możemy bez trudu kupić w naszym kraju, w różnych rozmiarach i wariantach smakowych. Dzięki wersji mini, możemy dzielić się ich niezwykłym smakiem obdarowując bliskich słodkim upominkiem, który i oni będą kiedyś wspominać z sentymentem.

Sekretny smak

Co sprawia, że Toblerone posiada niepowtarzalny smak, który możemy bez trudu odróżnić od pozostałych czekolad? Sekret tkwi  w doskonałej precyzji i mistrzowskim wyważeniu smaków, dzięki którym te słodkości od  ponad 100 lat stanowią prawdziwe dziedzictwo  szwajcarskiej tradycji czekoladowej. Toblerone łączy w sobie najwyższej jakości składniki: alpejskie mleko, kakao i nugat torrone – to właśnie stąd nazwa marki:
Tobler – nazwisko twórcy + torrone. Stworzona z pasją tajemna receptura, na której podstawie odbywa się proces produkcji została opatentowana w szwajcarskim Bernie. Tym co nadaje tej szwajcarskiej czekoladzie charakteru jest również kształt małych trójkątów, zainspirowany alpejskim szczytem Matterhorn. Czekolady Toblerone dostępne są w formatach 35 g, 50 g, 100 g, a także w rodzinnej wersji mini w zbiorowym opakowaniu 200g, dzięki której możemy podzielić się czekoladową przyjemnością z innymi.

Małe, słodkie szczęście

Czekoladki Toblerone to nie tylko doskonały, niepowtarzalny smak ale prawdziwa dawka energii pobudzająca organizm do działania. Czekolada pobudza bowiem wytwarzanie się w naszym organizmie endorfin, które poprawiają samopoczucie, rozjaśniają umysł i zmniejszają negatywny wpływ stresu. Właśnie dlatego czekoladki Toblerone będą doskonałą słodką i zdrową przekąską zarówno dla dzieci jak też dorosłych. Mini Toblerone doskonale sprawdzi się również w formie małego, ale niezapomnianego upominku na wyjątkowe okazje, jak Walentynki, urodziny i innego rodzaju świąteczne dni. Nie ma bowiem nic piękniejszego niż ofiarować komuś bliskiemu odrobinę szczęścia i słodyczy.

Sekret popularności niezwykłej czekolady Toblerone tkwi w jej niepowtarzalnym smaku. Twórca włożył w opracowanie jej niepowtarzalnej receptury całe serce i wierzył, że tak jak i on Toblerone pokochają  miłośnicy czekolady na całym świecie.

Po więcej informacji i inspirujących przepisów zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

 

Toblerone Mini

Waga: 200g

Cena rekomendowana: 13,99 zł

 

Po więcej informacji i inspirujących przepisów zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl
oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

 

Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy. Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand’Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Corny i Schwartau.

Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Jana III Sobieskiego 98

62-030 Luboń k. Poznania

tel. (61) 810 60 90
fax (61) 810 50 62

office@indexfood.pl

www.indexfood.pl