Owocowy Kubek Owoce Leśne, z portfolio marki Delecta, został doceniony w cyklicznym konkursie Złoty Paragon 2016 – Nagroda Kupców Polskich. Wyróżnienie przyznawane jest przez właścicieli i kierowników sklepów spożywczo-przemysłowych z całej Polski.

Szósta edycja konkursu Złoty Paragon 2016 – Nagroda Kupców Polskich, organizowanego przez magazyn Hurt&Detal, kolejny raz wyłoniła produkty, które w szczególny sposób wpływają na rozwój handlu detalicznego w Polsce. Wśród nagrodzonych znalazła się przekąska Owocowy Kubek Owoce Leśne marki Delecta.

Delecta_Owocowy kubek
Nagrodę Złoty Paragon 2016 traktujemy jako potwierdzenie tego, że produkty marki Delecta od lat trafiają w gusta naszych Detalistów i Konsumentów. Dedykujemy je wszystkim, dla których ważne jest dawanie tego co najlepsze ot tak… prosto z serca. Wierzymy, że właśnie proste rozwiązania i szczere intencje przynoszą radość z dawania i sprawiają, że ludzie stają się sobie naprawdę bliscy – mówi Monika Rożnowska, Starszy Kierownik Marki Delecta.

W tegorocznej edycji konkursu Złoty Paragon 2016 – Nagroda Kupców Polskich zgłoszono ponad 400 produktów w 65 kategoriach. Wyróżnienia przyznano podczas uroczystej gali, która odbyła się 2 czerwca 2016 r. w warszawskim Teatrze Kamienica.