Delikatna, zachwycająca smakiem i podkreślająca śródziemnomorskie nuty w nawet najprostszych daniach – taka właśnie jest Pastena – pasta z suszonych pomidorów z oliwkami OLE! Wystarczy kawałek chrupiącej bagietki, aby stworzyć duet idealny i zanurzyć się w smaku włoskiego, upalnego lata.

Pastena z suszonych pomidorów z oliwkami OLE! to prawdziwa uczta dla podniebienia. Najlepszej jakości pomidory, starannie wyselekcjonowane oliwki i właściwie dobrane przyprawy tworzą całość, która jest kulinarnym zaskoczeniem dla wszystkich smakoszy śródziemnomorskich przysmaków. Pastena OLE! nawet klasycznym daniom nada nowego, niepowtarzalnego charakteru. Z makaronem lub domowymi kluseczkami, na chrupiącym pieczywie czy jako dodatek do sałatek lub pieczonych mięs – w każdym z tych wydań pastena z suszonych pomidorów z oliwkami OLE! zachwyca feerią smaków
i bogactwem aromatów.

Pomidory to warzywa niezwykle uniwersalne. Wybornie smakują zarówno jako samodzielna przekąską, ale też dodatek uzupełniający smak wielu potraw. W odsłonie suszonych pomidorów w formie pasty
są cudownym uzupełnieniem pizzy, zup, kanapek, twarożku czy różnorakich zapiekanek. Doskonałe zarówno na zimno, jak i na ciepło. Gdy spróbujesz pasty z suszonych pomidorów z oliwkami OLE!, sam odkryjesz mnóstwo pomysłów na to, jakie jeszcze dania warto wzbogacić tym zachwycającym przysmakiem.

Pastena z suszonych pomidorów zamknięta została w słoiku z najlepsza oliwą, oliwkami
i śródziemnomorskimi przyprawami. Jest to fuzja gorącego lata i obietnica przeniesienia się na kilka relaksujących chwil zapomnienia do sennego włoskiego miasteczka. To pachnąca śródziemnomorskimi aromatami, zniewalająca prostotą i urzekająca smakiem włoska opowieść, której kolejny rozdział napiszesz w swojej kuchni.

 

Dzięki dodatkowi cierpkich oliwek, słodki smak pomidorów zostaje przełamany i wzbogacony o feerię nowych odcieni śródziemnomorskiej rozkoszy. Pastena OLE! to prawdziwy skarb dla smakosza, który doceni ją jako ukoronowanie potrawy i doskonałego towarzysza podczas letniego wieczoru z lampką łagodnego wina w dłoni.

Pastena – pasta z suszonych pomidorów  OLE!

Pojemność: 250ml

Cena: około 8 zł

Więcej na: www.wole-ole.pl