O tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek w trakcie dnia wiadomo nie od dziś. Szczególnie zimą, gdy rośnie zapotrzebowanie na sycące i treściwe dania, musi ono nie tylko dobrze smakować, ale też gwarantować odpowiednią dawkę energii. W roli komponentów takich kulinarnych kompozycji świetnie sprawdzą się płatki owsiane marki Halina.

Moc owsianki

Śniadanie, jako istotna część codziennego jadłospisu, zapewnia siłę witalną na cały dzień, pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie oraz reguluje układ trawienny. W trakcie jego tworzenia warto sięgnąć po produkty lekkostrawne, smaczne, a przy tym zapewniające, należytą do prawidłowego funkcjonowania, dawkę energii. Płatki owsiane marki Halina będą tu strzałem w dziesiątkę. W szerokiej ofercie producenta znajdziemy ich trzy rodzaje: zwykłe, błyskawiczne i górskie. Ze względu na zawartość błonnika oraz białka, każda z tych propozycji odgrywa ważną rolę w racjonalnym odżywianiu każdego z nas. Produkowane z najwyższej jakości owsa, zamknięte w nowoczesnych 400 g opakowaniach i cenione przez konsumentów za ich wyjątkowy smak, doskonale sprawdzą się jako baza wielu śniadaniowych dań, m.in.: pasztetów, placków, koktajli, naleśników i uwielbianej przez wszystkich owsianki.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu  oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku

 

Produkt: Płatki Owsiane Zwykłe 400g

Cena detaliczna: ok zł. 3,39

 

Produkt: Płatki Owsiane Górskie 400g

Cena detaliczna: ok zł. 3,39

 

Produkt: Płatki Owsiane Błyskawiczne 400g

Cena detaliczna: ok zł. 3,39