platki_ryzowe_blyskawiczne_halina(1)

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Warto więc zadbać o to, aby było nie tylko smaczne, ale i pożywne. Idealną propozycją są płatki ryżowe. Przygotowanie ich jest szybkie i możliwe na wiele sposobów. Danie z płatków ryżowych, w połączeniu z orzechami, owocami czy innymi ulubionymi dodatkami,  to świetne rozwiązanie na rozpoczęcie dnia.

Niskokaloryczna przyjemność

Zaletą płatków ryżowych jest ich niskokaloryczność, a przy tym wysoka zawartość składników odżywczych. Posiadają one wapń, który odpowiada m.in. za pogodny nastrój i sprawne mięśnie, a także żelazo i witaminy z grupy B, które nie są produkowane przez nasz organizm, dlatego ważne jest by codziennie je uzupełniać. Posiłki przygotowane z płatków ryżowych polecane są w szczególności osobom na diecie odchudzającej, dzieciom oraz tym, którzy w swoim jadłospisie zrezygnowali z glutenu. Ich dodatkowym atutem jest delikatny smak, który sprawia, że płatki ryżowe to idealna podstawa wielu pysznych dań.

Ryżowo – malinowe śniadanie

Posiłek na bazie płatków ryżowych i owoców to propozycja szybkiego, zdrowego śniadania, którego przygotowanie nie zajmie nam więcej niż 10 minut. Wystarczy ugotować płatki ryżowe na mleku, a w międzyczasie na patelni podgrzać maliny do momentu aż puszczą sok. Gotowe płatki z mlekiem przelać do miseczki, dodać do nich pokrojonego w plasterki banana i całość polać malinami. Na koniec można posypać danie szczyptą aromatycznego cynamonu.

 

Osobom, które stosują różnego rodzaju diety, z pewnością można polecić płatki ryżowe marki Halina jako idealny składnik pożywnego śniadania i receptę na szczupłą sylwetkę.

 

 

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu

 

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

 

Produkt: Płatki ryżowe marki Halina

Gramatura: 0,4 kg

Cena detaliczna: ok. 2,99 zł

 

Więcej informacji udziela:

Natalia Wisłowska

FlyPR

tel.: (+48) 730 121 885, (+48) 533 790 909

natalia.wislowska@flypr.pl

————————————————————————————————————————————–

Sawex Sp z o.o. był pierwszym w Polsce importerem ryżu w saszetkach do gotowania. W marcu 2009 roku ze struktur organizacyjnych spółki wyodrębniony został Departament spożywczy – Sawex Foods. W portfolio firmy znajdują się marki: Britta (ryż), Halina (ryż, kasza, fasola, groch, soczewica, płatki śniadaniowe), Sotto (ryż, kasza jęczmienna), Sugoi (ryż do sushi) oraz Twój Błonnik.

„Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k. (dawniej Sawex Foods Sp. z o.o.)

  1. Wiertnicza 70

02-952 Warszawa, Polska

tel. : 022 651 79 04 do 07

fax.: 022 651 79 09

e-mail: sawex@sawexpl.com