Święta Bożego Narodzenia już za parę tygodni. Z tego powodu coraz częściej zastanawiamy się, jaki prezent wręczyć swoim bliskim pod choinkę? Wszystkim osobom poszukającym niebanalnych upominków, z pomocą przychodzi marka Czas na Herbatę, która przygotowała na tę okazję wyjątkową ofertę, pełną różnorodnych propozycji.

Upominek od serca

Święta, a także poprzedzające je Mikołajki, niosą za sobą wątpliwości związane z wyborem prezentu dla rodziny, przyjaciół czy też partnera. Nie zawsze bowiem, jesteśmy w stu procentach pewni gustu drugiej osoby, a przecież zależy nam, aby była ona w pełni zadowolona z naszego wyboru. Jak poradzić sobie zatem z takim problemem? Wystarczy, że odwiedzimy jeden ze sklepów marki Czas na Herbatę, gdzie czekają na nas wyjątkowe propozycje prezentów. Z pewnością miłą niespodzianką, dla wszystkich najbliższych, będą świąteczne kompozycje herbaciane. Wśród nich warto wymienić m.in. opartą na czarnej herbacie OP „Magię Świąt” lub pełen owoców, cukrowych gwiazdek oraz zielonej herbaty Gunpowder „Zimowy Czar”. Wybraną kompozycję możemy zapakować w orginalą puszkę lub też dostarczyć ją w formie Herbacianej Kartki Świątecznej. Specjalny blankiet zawiera nie tylko kieszonkę na 30g suszu, ale także miejsce na wpisanie autorskich życzeń. Kartkę można nabyć w sklepach Czas na Herbatę, a następnie nadać pocztą zgodnie ze świąteczną tradycją. W salonach dostępne są również gotowe zestawy prezentowe, składające się z rozmaitych herbat, kaw oraz akcesoriów, cieszących „oko”, jak i podniebienie. Na miejscu możemy również stworzyć swój własny, unikatowy, świąteczny podarunek, który zostanie ozdobnie zapakowany w piękną całość.

Po więcej świątecznych produktów marki Czas na Herbatę, zapraszamy do sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net.

 

Kompozycja „Zimowy Czar” marki Czas na Herbatę

Cena: 13,95/50 g

Kompozycja „Magia Świąt” marki Czas na Herbatę

Cena:  13, 95zł/50 g

4_herbaty__opis__koperta_pigwa