Co roku, w okresie przedświątecznym, stajemy przed dylematem związanym z wyborem prezentu dla najbliższych. Marka Czas na Herbatę specjalnie na tę okazję przygotowała wyjątkowe propozycje, które uczynią nasze podarunki unikalnym.

Klimat świąt zamknięty w herbacie

Wręczanie świątecznych upominków jest czynnością sprawiającą radość obu stronom. Czasami jednak wybór podarunku bywa kłopotliwy, gdyż nie do końca znamy gusta obdarowywanej osoby. Idealnym rozwiązaniem będą wysokogatunkowe kompozycje herbaciane oraz świąteczne zestawy prezentowe od marki Czas na Herbatę.  Na szczególną uwagę zasługuje propozycja o nazwie „Wigilijna”, stanowiąca połączenie czarnej herbaty z goździkami, pomarańczą, żurawiną oraz drzewem sandałowym. Stworzona specjalnie na tę okazję będzie przywoływać zapach, a także smak Bożego Narodzenia.
Co więcej, możemy ją wręczyć w specjalnym, świątecznym opakowaniu w kolorze zielonym bądź białym. Równie atrakcyjną propozycją są gotowe zestawy prezentowe. Znajdziemy w nich różnorodne kompozycje herbaciane, w towarzystwie kaw, gorących czekolad, słodyczy z belgijską czekoladą, miodów, owocowych konfitur, a także akcesoriów. Wybrany przez nas zestaw zostanie starannie i gustownie zapakowany, a jego zawartość z pewnością ucieszy nie tylko miłośników herbaty.

Po więcej świątecznych produktów marki Czas na Herbatę, zapraszamy do sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net.

Kompozycja „Wigilijna” marki Czas na Herbatę w kartoniku ozdobnym

Cena: 19,00/70 g