W kuchni coraz częściej wracamy do tradycyjnych potraw przywołujących w nas wspomnienia domu rodzinnego. Jednym z takich dań, które na stałe wpisało się w jadłospis Polaków są flaki. Pożywne  flaczki wołowe krojone marki SmakMAK będą stanowić znakomitą bazę do tworzenia łączących w sobie wysoką jakość  i pełny smak dań, w sam raz na zimowe popołudnia.

Idealny duet, czyli wysoka jakość i niepowtarzalny smak

Są potrawy, które nieodłącznie kojarzą się z domem rodzinnym. Niezwykle cenione i z chęcią spożywane przez Polaków flaki, są jedną z nich. Dzięki marce SmakMAK tworzenie wysokojakościowych dań przywodzących na myśl tradycyjną polską kuchnie jest na wyciągnięcie ręki. Flaczki wołowe krojone to produkt skierowany do osób, które w kuchni cenią sobie nie tylko smak i aromat, ale też zależy im na tym, by przygotowywane potrawy były wartościowe. Cechują się one powtarzalną jakością, a wszystko dzięki odpowiedniej selekcji i doborze jakościowego surowca. Ta propozycja daje niezwykłą wszechstronność zastosowania i gwarantuje tworzenie wielu niepowtarzalnych kompozycji kulinarnych. Dzięki temu, że flaczki są już czyszczone i blanszowane możemy pominąć żmudny proces ich oczyszczania, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zabieganym konsumentom. Flaczki wołowe krojone będą stanowiły bazę do dań treściwych i rozgrzewających, idealnych na zimowe, mroźne dni.

 

SmakMAK

Flaczki wołowe krojone 500 g

Gramatura: 500g

Cena: 9,99 zł

 

Flaczki wołowe krojone 900 g

Gramatura: 900g

Cena: 16,00 zł

 

Wyczerpujące informacje o pełnej ofercie przysmaków od firmy SMAKMAK znaleźć można na stronie internetowej www.smakmak.pl oraz na www.facebook.com/smakmakwozniczak.